ŚRODKI DO PRALEK I ZMYWAREK

Finish 0% Tabletki do mycia naczyń w zmywarce 640 g (40 sztuki)

Finish 0% Tabletki do mycia naczyń w zmywarce 640 g (40 sztuki) Zobacz większe

Nazwa: Finish 0% Tabletki do mycia naczyń w zmywarce 640 g (40 sztuki)

Cena 39,99 zł


Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

39,99 zł

Zobacz więcej danych

Dodatki konserwanty: Nie zawiera
Składniki 5-15% związki wybielające na bazie tlenu, fosfoniany, polikarboksylany
<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne
enzymy (subtylizyna, amylaza)
Przechowywanie Data ważności: 2 lata od daty produkcji podanej na opakowaniu.
Adres zwrotny RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o.,
ul. Okunin 1,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Infolinia: 22 541 91 15 (od 9 do 17)
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia: Trzymaj tabletkę tylko suchymi dłońmi!
Dla najlepszych rezultatów do każdego zmywania, bez względu na rodzaj zabrudzenia, dla wszystkich twardości wody, umieść jedną tabletkę w suchym dozowniku. Nie zdejmuj folii z tabletki. Jeśli tabletka nie mieści się w dozowniku, skontaktuj się z producentem zmywarek lub sprawdź instrukcję. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów w krótkich cyklach, umieść tabletkę Finish 0% na dnie zmywarki koło filtra. Zawsze zamykaj torbę po użyciu. Chroń produkt przed wysokimi temperaturami i wilgocią.
Funkcja soli jest skuteczna w wodzie o niskim i średnim stopniu twardości do 21°dh/26°e. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów korzystaj z programów: 50/55°C lub Auto. Produkt bezpieczny dla szamb. Opakowanie nadaje się do recyklingu tylko po całkowitym opróżnieniu! Produkt nie chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz nie odnawia uszkodzonych naczyń.
Adres dystrybutora RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o.,
ul. Okunin 1,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Infolinia: 22 541 91 15 (od 9 do 17)
Kraj pochodzenia Produkt UE
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Finish Powerball All in 1 Max 0%. Tabletki do mycia naczyń w zmywarce. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilku minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.

Opis produktu

Finish 0% wykorzystuje 100% mocy czyszczącej tabletki All in 1 Max, przy czym nie zawiera kompozycji zapachowej ani dodanych fosforanów i konserwantów*** ***Produkt może zawierać śladowe ilości fosforanów i konserwantów Bez dodatku konserwantów.

30 inne produkty w tej samej kategorii: