ŚRODKI OWADOBÓJCZE

Ziaja Antybzzz... Płyn przeciw insektom 100 ml

Ziaja Antybzzz... Płyn przeciw insektom 100 ml Zobacz większe

Nazwa: Ziaja Antybzzz... Płyn przeciw insektom 100 ml

Ilość: 100 ml

Cena 8,99 zł

Cena za litr 89,90 zł

8,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Podmiot odpowiedzialny:
ZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.
ul. Jesienna 9
80-298 Gdańsk
Składniki Aqua (Water)
Polysorbate 20
Ethyl Butylacetylaminopropionate
Panthenol
Sodium Benzoate
2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol
Citric Acid
Adres zwrotny ZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.
ul. Jesienna 9
80-298 Gdańsk
ziaja.com
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia: Spryskać odsłonięte części ciała z odległości 20 cm. Na twarz i szyję produkt nanosić pośrednio - spryskać dłoń i rozsmarować. Czynność powtarzać średnio co 4 godziny. Przeznaczony dla osób dorosłych. Stosowany zgodnie z przeznaczeniem nie powoduje bezpośrednich i pośrednich skutków ubocznych.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Środki ostrożności: Unikać kontaktu z oczami, ustami. Nie stosować na skaleczoną skórę i bezpośrednio na tkaniny syntetyczne. Chronić przed dziećmi, słońcem i wysoką temperaturą.
Pierwsza pomoc: W przypadku dostania się do oczu, ust lub wystąpienia podrażnienia skóry przemyć dużą ilością wody. W przypadku narażenia przez wdychanie zapewnić dostęp świeżego powietrza. Jeżeli wystąpią niepokojące objawy skontaktować się z lekarzem. Odpady produktu przekazać odbiorcy uprawnionemu do ich utylizacji. Puste opakowania można traktować jak odpady komunalne.

Opis produktu

Preparat zapewniający ochronę przed ukąszeniami insektów: Kleszcze - przenoszą boreliozę - groźną chorobę zakaźną. Komary i meszki - powodują swędzące ugryzienia, będące często przyczyną zakażeń bakteryjnych. Osy - ich użądlenia mogą wywołać silne odczyny alergiczne.

30 inne produkty w tej samej kategorii: