STYLIZACJA WŁOSÓW

Promocje

Wella Wellaflex Style & Repair Lakier do włosów 250 ml

Wella Wellaflex Style & Repair Lakier do włosów 250 ml Zobacz większe

Nazwa: Wella Wellaflex Style & Repair Lakier do włosów 250 ml

Ilość: 250 ml

Cena 13,99 zł

Cena za litr 55,96 zł

13,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Procter & Gamble UK
Weybridge, Surrey
KT13 OXP, UK
Składniki Dimethyl Ether
Alcohol Denat.
Octyacrylamide/ Acrylates/ Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer
Aqua
Aminomethyl Propanol
PEG-12 Dimethicone
Simmondsia Chinensis Seed Oil
Parfum
Acrylates/ t-Butylacrylamide Copolymer
VP/VA Copolymer
Isopropyl Alcohol
Linalool
Triethyl Citrate
Hexyl Cinnamal
Limonene
Citronellol
Benzyl Salicylate
Butylphenyl Methylpropional
Adres zwrotny Coty Eastern Europe Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 34a
02-672 Warszawa
Przygotowanie i stosowanie Rozpyl lakier na włosy z odległości 20-30 cm lub na wybrane pasma, aby podkreślić charakter fryzury. WSKAZÓWKA: Dla zwiększenia objętości fryzury, pochyl głowę w dół i spryskaj włosy u nasady i wymodeluj jak lubisz. Stosuj produkt krótkimi seriami.
Adres dystrybutora Coty Eastern Europe Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 34a
02-672 Warszawa
Nazwa produktu uregulowana prawnie Mocno utrwalający lakier do włosów
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Uwaga! Pojemnik pod ciśnieniem: chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej temperatury 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu - nie palić tytoniu. Chronić przed dziećmi. Chronić oczy. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Nie wdychać. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Opakowanie musi być całkowicie opróżnione przed wyrzuceniem.

F+ Skrajnie łatwopalny

Opis produktu

Lakier do włosów Wellaflex Style & Repair podkreśla naturalne piękno włosów i nadaje fryzurze indywidualny charakter. Dodaje blasku matowym włosom dzięki wygładzającej formule zawierającej olejek z jojoby. Dzięki technologii FlexActive technology utrwalający lakier zapewnia 3 najbardziej pożądane cechy naturalnej i elastycznej fryzury. Zakochaj się w delikatnym dotyku bez poczucia lepkości i osiągnij efekt mocnego utrwalenia nawet do 24 godzin. Zachowaj elastyczną fryzurę z pełną swobodą ruchu. Dzięki wygodnej aplikacji i łatwemu wyczesywaniu Wellaflex Style & Repair jest najlepszym sposobem na szybką stylizację. Pomaga także chronić włosy przed promieniowaniem UV, zapewniając im naturalny, zdrowy wygląd każdego dnia. - Wygodna aplikacja i łatwe rozczesywanie - Ochrona przed promieniami UV i zdrowy wygląd włosów

30 inne produkty w tej samej kategorii: