ŚWIEŻE SOKI

Royal apple Sok jabłkowo-wiśniowy 3 l

Royal apple Sok jabłkowo-wiśniowy 3 l Zobacz większe

Nazwa: Royal apple Sok jabłkowo-wiśniowy 3 l

Cena 12,99 zł


12,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta ACTIV Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
info@royal-apple.com
tel.: 668136566

Zakład produkcyjny:
05-622 Belsk Duży
ul. Kozietulskiego 17
Składniki sok z jabłek 70%
sok z wiśni 30%
O produkcie Z naszych sadów w okolicy Grójca zbieramy co roku dojrzałe w słońcu jabłka i tłoczymy z nich sok, który później trafia na Państwa stoły. Od napojów z koncentratu różni się tym, że zamiast sztucznych dodatków poprawiających walory smakowe lub zapach dodajemy do niego inne wyciskane owoce. Tak powstaje naturalny sok tłoczony Royal Apple jabłkowo-wiśniowy, jedno z ulubionych połączeń amatorów dobrego smaku - nie tylko wyjątkowo pyszny, ale także oferujący dobroczynne skutki dla zdrowia i urody.
Sprawdzone w praktyce opakowanie 3L z kranikiem zapewni niezbędną porcję smaku i zdrowia każdemu z domowników w nieco liczniejszej rodzinie.
Jabłko i wiśnia w jednym opakowaniu prawdziwego, tłoczonego soku
Zdrowa fuzja dwóch dobrze znanych owoców to znakomite wzbogacenie zdrowej, rodzinnej diety, z dużą korzyścią zwłaszcza dla dzieci i seniorów. W Royal Apple dobrze wiemy, jak zachować w płynnej postaci prawdziwe bogactwo owocowych skarbów. Dzięki tłoczeniu w praktycznym opakowaniu udaje się zatrzymać ponad 90 procent witamin i składników mineralnych, które wprost z drzew po umyciu trafiają do naszych pras.
Przechowywanie Przechowywać w chłodnym, zacienionym miejscu w temperaturze od 2°C do 20°C. Po otwarciu przechowywać w warunkach jak wyżej do 30 dni od daty otwarcia (odbezpieczenia kranika do nalewania soku z opakowania), pod warunkiem, że kranik jest zawsze zalany sokiem.

Sok zachowuje świeżość i walory smakowe nawet od 30 dni po otwarciu, dzięki hermetycznemu opakowaniu. Specjalna konstrukcja kranika nie pozwala, aby powietrze dostało się do środka.
Adres zwrotny ACTIV Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
info@royal-apple.com
tel.: 668136566
Przygotowanie i stosowanie Smak soku może się różnić w zależności od użytych odmian i stopnia dojrzałości owoców oraz pory roku.

Przed spożyciem wstrząsnąć. Wytrącanie się osadu jest naturalne, świadczy o obecności cząstek miąższu owoców.
Nazwa produktu uregulowana prawnie Sok jabłkowo-wiśniowy, bezpośrednio tłoczony, pasteryzowany
Wartości odżywcze Wartości odżywcze: w 100 ml

Wartość energetyczna 176 kJ/41 kcal /
Tłuszcz0 g /
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g /
Węglowodany10 g /
- w tym cukry 10 g /
Białko <0,5 g /
Sól <0,01 g /

Opis produktu

Z naszych sadów w okolicy Grójca zbieramy co roku dojrzałe w słońcu jabłka i tłoczymy z nich sok, który później trafia na Państwa stoły. Od napojów z koncentratu różni się tym, że zamiast sztucznych dodatków poprawiających walory smakowe lub zapach dodajemy do niego inne wyciskane owoce. Tak powstaje naturalny sok tłoczony Royal Apple jabłkowo-wiśniowy, jedno z ulubionych połączeń amatorów dobrego smaku - nie tylko wyjątkowo pyszny, ale także oferujący dobroczynne skutki dla zdrowia i urody. Sprawdzone w praktyce opakowanie 3L z kranikiem zapewni niezbędną porcję smaku i zdrowia każdemu z domowników w nieco liczniejszej rodzinie. Jabłko i wiśnia w jednym opakowaniu prawdziwego, tłoczonego soku Zdrowa fuzja dwóch dobrze znanych owoców to znakomite wzbogacenie zdrowej, rodzinnej diety, z dużą korzyścią zwłaszcza dla dzieci i seniorów. W Royal Apple dobrze wiemy, jak zachować w płynnej postaci prawdziwe bogactwo owocowych skarbów. Dzięki tłoczeniu w praktycznym opakowaniu udaje się zatrzymać ponad 90 procent witamin i składników mineralnych, które wprost z drzew po umyciu trafiają do naszych pras.

13 inne produkty w tej samej kategorii: