ŚWIEŻE SOKI

Royal apple Sok jabłkowo-marchewkowy 3 l

Royal apple Sok jabłkowo-marchewkowy 3 l Zobacz większe

Nazwa: Royal apple Sok jabłkowo-marchewkowy 3 l

Cena 10,99 zł


Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

10,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta ACTIV Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
info@royal-apple.com
tel.: 668136566

Zakład produkcyjny:
05-622 Belsk Duży
ul. Kozietulskiego 17
Składniki sok z jabłek 60%
sok z marchwi 40%
O produkcie W grójeckich sadach każdego lata niespiesznie dojrzewają wyjątkowe jabłka -soczyste, słodkie i ponętne. Tutejsze ogrody rodzą wyjątkowo dorodne marchewki, pełne życiodajnej witalności. Nie chcemy uronić ani kropli z wielkiego skarbca natury. Dlatego proponujemy Państwu naturalny sok tłoczony Royal Apple jabłkowo-marchewkowy w dużym, trzylitrowym zapasie, w sam raz dla całej rodziny na słoneczny weekend w domowych pieleszach. Nasze jabłka i marchewki to prawdziwi eksperci od smaku, zdrowia i urody.
Jabłkowo-marchewkowy duet dla dzieci i dorosłych
W większym opakowaniu starannie zamknęliśmy dla Was pełnię zdrowia i czystej naturalności. Pyszny do ostatniej kropli sok powstał w tłoczni. Wiemy, że tylko w ten sposób można przenieść niezmienioną ilość witamin i składników mineralnych ze świeżych owoców do prawdziwego soku. Royal Apple to gwarancja, że są w nim wyłącznie jabłka i marchew bez żadnych koncentratów i dodatków. Tak samo świeże nawet po 30 dniach od otwarcia specjalnie dobranego opakowania.
Przechowywanie Przechowywać w chłodnym, zacienionym miejscu w temperaturze od 2°C do 20°C. Po otwarciu przechowywać w warunkach jak wyżej do 30 dni od daty otwarcia (odbezpieczenia kranika do nalewania soku z opakowania), pod warunkiem, że kranik jest zawsze zalany sokiem.

Sok zachowuje świeżość i walory smakowe nawet od 30 dni po otwarciu, dzięki hermetycznemu opakowaniu. Specjalna konstrukcja kranika nie pozwala, aby powietrze dostało się do środka.
Adres zwrotny ACTIV Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
info@royal-apple.com
tel.: 668136566
Przygotowanie i stosowanie Smak soku może się różnić w zależności od użytych odmian i stopnia dojrzałości owoców oraz pory roku.

Przed spożyciem wstrząsnąć. Wytrącanie się osadu jest naturalne, świadczy o obecności cząstek miąższu owoców.
Nazwa produktu uregulowana prawnie Sok jabłkowo-marchwiowy, bezpośrednio tłoczony, pasteryzowany
Wartości odżywcze Wartości odżywcze: w 100 ml

Wartość energetyczna 191 kJ/46 kcal /
Tłuszcz0 g /
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g /
Węglowodany11 g /
- w tym cukry 10 g /
Białko <0,5 g /
Sól 0,01 g /

Opis produktu

W grójeckich sadach każdego lata niespiesznie dojrzewają wyjątkowe jabłka -soczyste, słodkie i ponętne. Tutejsze ogrody rodzą wyjątkowo dorodne marchewki, pełne życiodajnej witalności. Nie chcemy uronić ani kropli z wielkiego skarbca natury. Dlatego proponujemy Państwu naturalny sok tłoczony Royal Apple jabłkowo-marchewkowy w dużym, trzylitrowym zapasie, w sam raz dla całej rodziny na słoneczny weekend w domowych pieleszach. Nasze jabłka i marchewki to prawdziwi eksperci od smaku, zdrowia i urody. Jabłkowo-marchewkowy duet dla dzieci i dorosłych W większym opakowaniu starannie zamknęliśmy dla Was pełnię zdrowia i czystej naturalności. Pyszny do ostatniej kropli sok powstał w tłoczni. Wiemy, że tylko w ten sposób można przenieść niezmienioną ilość witamin i składników mineralnych ze świeżych owoców do prawdziwego soku. Royal Apple to gwarancja, że są w nim wyłącznie jabłka i marchew bez żadnych koncentratów i dodatków. Tak samo świeże nawet po 30 dniach od otwarcia specjalnie dobranego opakowania.

5 inne produkty w tej samej kategorii: