ŚWIEŻE SOKI

Royal apple Sok jabłkowo-gruszkowy 3 l

Royal apple Sok jabłkowo-gruszkowy 3 l Zobacz większe

Nazwa: Royal apple Sok jabłkowo-gruszkowy 3 l

Cena 12,99 zł


12,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta ACTIV Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
info@royal-apple.com
tel.: 668136566

Zakład produkcyjny:
05-622 Belsk Duży
ul. Kozietulskiego 17
Składniki sok z jabłek 60%
sok z gruszek 40%
O produkcie Nasze owoce lubią swoje towarzystwo. W grójeckich sadach co roku rodzą się jabłka i gruszki w dużej obfitości. Teraz tradycyjne sąsiedztwo grusz i jabłoni połączyliśmy w jedno również dzięki naturalnemu sokowi tłoczonemu Royal Apple jabłkowo-gruszkowemu. Dzięki niemu możemy korzystać z doskonałych pyszności i aromatów jeszcze dłużej, także późną jesienią, zimą i wczesną wiosną. W rezultacie mamy dla Państwa orzeźwiające i delikatne połączenie dwóch tradycyjnych, polskich smaków.
Soczyste jabłka i aromatyczne gruszki za pan brat w naszym soku
Nasze soki powstają w tłoczni i nie zawierają żadnych dodatków smakowych, aromatów ani konserwantów. Pochodzące wprost z natury mętność i kolor są gwarancją niepodrabialnego smaku prawdziwych owoców. Dzięki tradycyjnej metodzie produkcji na Wasze stoły trafi wsparcie dla zdrowia całej rodziny, które w dodatku wyróżnia się autentycznym smakiem.
Przechowywanie Przechowywać w chłodnym, zacienionym miejscu w temperaturze od 2°C do 20°C. Po otwarciu przechowywać w warunkach jak wyżej do 30 dni od daty otwarcia (odbezpieczenia kranika do nalewania soku z opakowania), pod warunkiem, że kranik jest zawsze zalany sokiem.

Sok zachowuje świeżość i walory smakowe nawet do 30 dni po otwarciu, dzięki hermetycznemu opakowaniu.
Specjalna konstrukcja kranika nie pozwala, aby powietrze dostało się do środka.
Adres zwrotny ACTIV Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
info@royal-apple.com
tel.: 668136566
Przygotowanie i stosowanie Smak soku może się różnić w zależności od użytych odmian i stopnia dojrzałości owoców oraz pory roku.

Przed spożyciem wstrząsnąć. Wytrącanie się osadu jest naturalne, świadczy o obecności cząsteczek miąższu owoców.
Nazwa produktu uregulowana prawnie Sok jabłkowo-gruszkowy, bezpośrednio tłoczony, pasteryzowany
Wartości odżywcze Wartości odżywcze: w 100 ml:

Wartość energetyczna 204 kJ/49 kcal /
Tłuszcz 0 g /
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g /
Węglowodany 12 g /
- w tym cukry 11 g /
Białko <0,5 g /
Sól <0,01 g /

Opis produktu

Nasze owoce lubią swoje towarzystwo. W grójeckich sadach co roku rodzą się jabłka i gruszki w dużej obfitości. Teraz tradycyjne sąsiedztwo grusz i jabłoni połączyliśmy w jedno również dzięki naturalnemu sokowi tłoczonemu Royal Apple jabłkowo-gruszkowemu. Dzięki niemu możemy korzystać z doskonałych pyszności i aromatów jeszcze dłużej, także późną jesienią, zimą i wczesną wiosną. W rezultacie mamy dla Państwa orzeźwiające i delikatne połączenie dwóch tradycyjnych, polskich smaków. Soczyste jabłka i aromatyczne gruszki za pan brat w naszym soku Nasze soki powstają w tłoczni i nie zawierają żadnych dodatków smakowych, aromatów ani konserwantów. Pochodzące wprost z natury mętność i kolor są gwarancją niepodrabialnego smaku prawdziwych owoców. Dzięki tradycyjnej metodzie produkcji na Wasze stoły trafi wsparcie dla zdrowia całej rodziny, które w dodatku wyróżnia się autentycznym smakiem.

13 inne produkty w tej samej kategorii: