ŚWIEŻE SOKI

Royal apple Napój jabłkowo-miętowy 3 l

Royal apple Napój jabłkowo-miętowy 3 l Zobacz większe

Nazwa: Royal apple Napój jabłkowo-miętowy 3 l

Cena 10,99 zł


Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

10,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta ACTIV Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
info@royal-apple.com
tel.: 668136566

Zakład produkcyjny:
05-622 Belsk Duży
ul. Kozietulskiego 17
Składniki sok z jabłek 90%
napar z mięty 10%
O produkcie Trudno znaleźć lepszy i zdrowszy sposób na orzeźwienie w upalne popołudnie. We własnym ogródku, na balkonie, w domowym zaciszu naturalny sok tłoczony Royal Apple jabłkowo-miętowy ugasi pragnienie domowników i gości bez bąbelków, sztucznych barwników, konserwantów i polepszaczy smaku. A jeśli najmłodsi będą domagać się więcej - bez obaw, w grójeckich sadach rośnie wystarczająco dużo jabłek, by na rodzinnych stołach nie zabrakło świeżości i zdrowych składników.
Jabłko z dodatkiem mięty - smaczny i zdrowy sposób na orzeźwienie
Połączenie tych dwóch składników bierze się wprost z natury, podobnie jak nasze soki ze świeżych owoców, trafiające do bezpiecznych opakowań od razu po wyciśnięciu. Dodatek mięty nie tylko orzeźwia, ale w zestawieniu z jabłkiem wspomaga trawienie, dlatego warto skusić się na szklaneczkę naszego tłoczonego soku po obfitym posiłku. Oprócz wyjątkowego smaku w dużym kartonie otrzymacie Państwo mnóstwo wartościowych składników, których spożycie można porównać jedynie do zjedzenia świeżo zerwanego owocu.
Przechowywanie Przechowywać w chłodnym, zacienionym miejscu w temperaturze od 2°C do 20°C. Po otwarciu przechowywać w warunkach jak wyżej do 30 dni od daty otwarcia (odbezpieczenia kranika do nalewania soku z opakowania), pod warunkiem, że kranik jest zawsze zalany sokiem.

Sok zachowuje świeżość i walory smakowe nawet od 30 dni po otwarciu, dzięki hermetycznemu opakowaniu. Specjalna konstrukcja kranika nie pozwala, aby powietrze dostało się do środka.
Adres zwrotny ACTIV Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
info@royal-apple.com
tel.: 668136566
Przygotowanie i stosowanie Smak soku może się różnić w zależności od użytych odmian i stopnia dojrzałości owoców oraz pory roku.

Przed spożyciem wstrząsnąć. Wytrącanie się osadu jest naturalne, świadczy o obecności cząstek miąższu owoców.
Nazwa produktu uregulowana prawnie Napój jabłkowo-miętowy, bezpośrednio tłoczony, pasteryzowany
Wartości odżywcze Wartości odżywcze: w 100 ml

Wartość energetyczna 179 kJ/43 kcal /
Tłuszcz0 g /
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g /
Węglowodany10 g /
- w tym cukry 10 g /
Białko <0,5 g /
Sól <0,01 g /

Opis produktu

Trudno znaleźć lepszy i zdrowszy sposób na orzeźwienie w upalne popołudnie. We własnym ogródku, na balkonie, w domowym zaciszu naturalny sok tłoczony Royal Apple jabłkowo-miętowy ugasi pragnienie domowników i gości bez bąbelków, sztucznych barwników, konserwantów i polepszaczy smaku. A jeśli najmłodsi będą domagać się więcej - bez obaw, w grójeckich sadach rośnie wystarczająco dużo jabłek, by na rodzinnych stołach nie zabrakło świeżości i zdrowych składników. Jabłko z dodatkiem mięty - smaczny i zdrowy sposób na orzeźwienie Połączenie tych dwóch składników bierze się wprost z natury, podobnie jak nasze soki ze świeżych owoców, trafiające do bezpiecznych opakowań od razu po wyciśnięciu. Dodatek mięty nie tylko orzeźwia, ale w zestawieniu z jabłkiem wspomaga trawienie, dlatego warto skusić się na szklaneczkę naszego tłoczonego soku po obfitym posiłku. Oprócz wyjątkowego smaku w dużym kartonie otrzymacie Państwo mnóstwo wartościowych składników, których spożycie można porównać jedynie do zjedzenia świeżo zerwanego owocu.

5 inne produkty w tej samej kategorii: