ŚWIEŻE SOKI

Royal apple Sok jabłkowo-pomarańczowy 3 l

Royal apple Sok jabłkowo-pomarańczowy 3 l Zobacz większe

Nazwa: Royal apple Sok jabłkowo-pomarańczowy 3 l

Cena 12,99 zł


12,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta ACTIV Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
info@royal-apple.com
tel.: 668136566

Zakład produkcyjny:
05-622 Belsk Duży
ul. Kozietulskiego 17
Składniki 80% sok z jabłek
20% sok z pomarańczy
O produkcie Choć w domu najlepiej, gdzie indziej też bywa całkiem ciekawie. Dlatego czasem trudno usiedzieć w miejscu - wiele miejsc na świecie kusi zapachami i smakami. My też zdecydowaliśmy się na taką podróż, a jej efektem jest naturalny sok tłoczony Royal Apple jabłkowo-pomarańczowy. Odkryliśmy, że taka owocowa fuzja udaje się doskonale pod warunkiem, że wszystko odbędzie się w zgodzie z naturą. Pyszne, świeżo wyciskane jabłka z grójeckich sadów w połączeniu z południowym smakiem cytrusów dają efekt, który z pewnością zyska wielu zwolenników.
Jabłka vs. pomarańcze? Pogodziliśmy te smaki w jednym opakowaniu!
Zdajemy sobie sprawę, że kolejne smaki Royal Apple chwytają za serce i mogą doprowadzić do trudnych decyzji podczas rodzinnych zakupów. Jedno jest pewne: jabłko i pomarańcza w dużym opakowaniu to najlepsza inwestycja w świeży smak i wartości odżywcze, jakiej możecie Państwo dokonać niezależnie od pory roku. Nasze soki w dużych pudełkach pakujemy próżniowo, dlatego są one wolne od konserwantów, nie wspominając o dodatkach wody i cukru.
Przechowywanie Przechowywać w chłodnym, zacienionym miejscu w temperaturze od 2°C do 20°C. Po otwarciu przechowywać w warunkach jak wyżej do 30 dni od daty otwarcia (odbezpieczenia kranika do nalewania soku z opakowania), pod warunkiem, że kranik jest zawsze zalany sokiem.

Sok zachowuje świeżość i walory smakowe nawet do 30 dni po otwarciu, dzięki hermetycznemu opakowaniu.
Specjalna konstrukcja kranika nie pozwala, aby powietrze dostało się do środka.
Adres zwrotny ACTIV Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
info@royal-apple.com
tel.: 668136566
Przygotowanie i stosowanie Smak soku może się różnić w zależności od użytych odmian i stopnia dojrzałości owoców oraz pory roku.

Przed spożyciem wstrząsnąć. Wytrącanie się osadu jest naturalne, świadczy o obecności cząsteczek miąższu owoców.
Nazwa produktu uregulowana prawnie Sok jabłkowo-pomarańczowy, pasteryzowany
Wartości odżywcze Wartości odżywcze: w 100 ml:

Wartość energetyczna 192 kJ/45 kcal /
Tłuszcz 0 g /
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g /
Węglowodany 10,7 g /
- w tym cukry 10,7 g /
Białko <0,5 g /
Sól <0,01 g /

Opis produktu

Choć w domu najlepiej, gdzie indziej też bywa całkiem ciekawie. Dlatego czasem trudno usiedzieć w miejscu - wiele miejsc na świecie kusi zapachami i smakami. My też zdecydowaliśmy się na taką podróż, a jej efektem jest naturalny sok tłoczony Royal Apple jabłkowo-pomarańczowy. Odkryliśmy, że taka owocowa fuzja udaje się doskonale pod warunkiem, że wszystko odbędzie się w zgodzie z naturą. Pyszne, świeżo wyciskane jabłka z grójeckich sadów w połączeniu z południowym smakiem cytrusów dają efekt, który z pewnością zyska wielu zwolenników. Jabłka vs. pomarańcze? Pogodziliśmy te smaki w jednym opakowaniu! Zdajemy sobie sprawę, że kolejne smaki Royal Apple chwytają za serce i mogą doprowadzić do trudnych decyzji podczas rodzinnych zakupów. Jedno jest pewne: jabłko i pomarańcza w dużym opakowaniu to najlepsza inwestycja w świeży smak i wartości odżywcze, jakiej możecie Państwo dokonać niezależnie od pory roku. Nasze soki w dużych pudełkach pakujemy próżniowo, dlatego są one wolne od konserwantów, nie wspominając o dodatkach wody i cukru.

4 inne produkty w tej samej kategorii: