SZAMPONY

Promocje

DX2 Szampon dla mężczyzn przeciw wypadaniu włosów 150 ml

DX2 Szampon dla mężczyzn przeciw wypadaniu włosów 150 ml Zobacz większe

Nazwa: DX2 Szampon dla mężczyzn przeciw wypadaniu włosów 150 ml

Ilość: 150 ml

Cena 19,99 zł

Cena za litr 133,27 zł

Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

19,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice
Składniki Aqua
Sodium Laureth Sulfate
Aloe Barbadensis Leaf Juice
Coco-Glucoside
Cocamidopropyl Betaine
Glycerin
Sodium Benzoate/ Potassium Sorbate
Butylene Glycol/ Glycine Soja Germ Extract/ Triticum Vulgare Germ Extract
PEG-4 Rapeseedamide
Sodium Chloride
Parfum
Guar Hydroxypropultrimonium Chloride
PEG-120 Methyl Glucose Trioleate/ Propylene Glycol
Citric Acid
Limonene
Linalool
O produkcie chroni przed nadmiernym wypadaniem włosów
odbudowuje cebulki włosów
wzmacnia słabe włosy
przebadany dermatologicznie
Szampon DX2 do włosów skłonnych do wypadania
- regularnie stosowany chroni przed nadmiernym wypadaniem włosów
- sprawia, że włosy stają się grubsze i bardziej lśniące
- myje i pielęgnuje włosy

Szampon DX2 do włosów skłonnych do wypadania, zawiera Pronalen Fibro-Actif, który działa odżywczo na włosy, wzmacnia i odbudowuje ich strukturę. Bioaktywne cząsteczki kompleksu docierają do głębokich warstw skóry, opóźniając procesy starzenia komórkowego i wywierając korzystny wpływ na kondycję włosów i skóry głowy.
Pronalen Fibro-Actif wydłuża fazę wzrostu włosów, przyczyniając się do ograniczenia ich wypadania. Właściwości przedłużające żywotność włosów, zostały potwierdzone badaniami in vitro.
Skład wzbogacono dodatkowo o Aloe Barbadensis Leaf Juice, który doskonale nawilża skórę głowy i posiada właściwości regenerujące. Pobudza odrastanie włosów przez stymulację mikrokrążenia i dotlenienie komórek skóry głowy. Ponadto Aloe Barbadensis Leaf Juice jest bogaty w witaminy i składniki mineralne, dzięki czemu odżywia i łagodzi podrażnienia skóry głowy. Składniki szamponu stanowią naturalny filtr i chronią włosy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dodatkowo Aloe Barbadensis Leaf Juice reguluje wydzielanie sebum, ograniczając przetłuszczanie się włosów.
Najlepsze efekty przynosi regularne stosowanie szamponu DX2 do włosów skłonnych do wypadania.
Przechowywanie Przechowywać w temperaturze nie niższej niż 8°C i nie wyższej niż 25°C. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Adres zwrotny Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia
- niewielką ilość szamponu wmasować w mokre włosy i skórę głowy
- dokładnie spłukać
W razie potrzeby czynność powtórzyć. Szampon do codziennego stosowania.
Nazwa produktu uregulowana prawnie Szampon dla mężczyzn
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami i uszkodzoną skórą. W przypadku dostania się preparatu do oczu, natychmiast spłukać wodą. Nie stosować po upływie terminu trwałości.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.

Opis produktu

Szampon DX2 przeciw wypadaniu włosów - regularnie stosowany chroni przed nadmiernym wypadaniem włosów - sprawia, że włosy stają się grubsze i bardziej lśniące - myje i pielęgnuje włosy Szampon DX2 przeciw wypadaniu włosów, zawiera Pronalen Fibro-Actif, który działa odżywczo na włosy, wzmacnia i odbudowuje ich strukturę. Bioaktywne cząsteczki kompleksu docierają do głębokich warstw skóry, opóźniając procesy starzenia komórkowego i wywierając korzystny wpływ na kondycję włosów i skóry głowy. Pronalen Fibro-Actif wydłuża fazę wzrostu włosów, przyczyniając się do ograniczenia ich wypadania. Właściwości przedłużające żywotność włosów, zostały potwierdzone badaniami in vitro. Skład wzbogacono dodatkowo o Aloe Barbadensis Leaf Juice, który doskonale nawilża skórę głowy i posiada właściwości regenerujące. Pobudza odrastanie włosów przez stymulację mikrokrążenia i dotlenienie komórek skóry głowy. Ponadto Aloe Barbadensis Leaf Juice jest bogaty w witaminy i składniki mineralne, dzięki czemu odżywia i łagodzi podrażnienia skóry głowy. Składniki szamponu stanowią naturalny filtr i chronią włosy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dodatkowo Aloe Barbadensis Leaf Juice reguluje wydzielanie sebum, ograniczając przetłuszczanie się włosów. Najlepsze efekty przynosi regularne stosowanie szamponu DX2 przeciw wypadaniu włosów.

30 inne produkty w tej samej kategorii: