SZCZOTECZKI

Promocje

Colgate Spider-Man Szczoteczka do zębów na baterie

Colgate Spider-Man Szczoteczka do zębów na baterie Zobacz większe

Nazwa: Colgate Spider-Man Szczoteczka do zębów na baterie

Ilość: 1 szt.

Cena 28,99 zł

Cena za sztuka 28,99 zł

Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

28,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Colgate-Palmolive (Poland) Sp. z o.o.
ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D
01-531 Warszawa
Przechowywanie Przechowywać w pozycji pionowej.
Adres zwrotny Colgate-Palmolive (Poland) Sp. z o.o.
ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D
01-531 Warszawa
www.colgate.eu.com
www.colgate.com
Przygotowanie i stosowanie Aby nałożyć pastę, należy umieścić szczoteczkę w pozycji poziomej. Po użyciu dokładnie spłukać i strząsnąć resztę wody.

Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 lat. Główka szczoteczki nie jest wymienna. Dentyści zalecają wymianę szczoteczki co 3 miesiące.
Kraj pochodzenia Chiny
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Nie wolno mieszać starych i nowych baterii. Należy unikać mieszania baterii alkaicznych ze standardowymi (węglowocynkowymi) lub z odnawialnymi (niklowo-kadmowymi).

Produktu nie należy wyrzucać do domowego kosza na śmieci. Produkt powinien być wyrzucany do specjalnie oznakowanego pojemnika na odpady elektryczne.

Umieszczenie zużytego sprzętu z innymi odpadami potencjalnie może spowodować niekorzystne skutki dla środowiska i zdrowia ludzi wynikające z obecności składników niebezpiecznych w sprzęcie.

Opis produktu

Szczoteczka do zębów na baterie Colgate Spider-Man posiada: - małą oscylującą główkę z niezwykle miękkimi włóknami, dzięki którym dokładnie czyści zęby i delikatnie pomaga usuwać płytkę nazębną, - wygodny przycisk włączający i wyłączający, - 2 wymienne baterie alkaliczne AAA w zestawie, - smuklejszą rączkę. Rewelacyjne szczotkowanie - wspaniała zabawa! Wyszczotkuj swoje zęby lepiej niż przy użyciu zwykłej szczoteczki dla dzieci. Różnorodne wzory szczoteczek sprawią, że mycie zębów będzie doskonałą zabawą!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty w tej samej kategorii: