WOSKI

Veet Easy-Gel Plastry z woskiem pachy 16 sztuk i 3 chusteczki

Veet Easy-Gel Plastry z woskiem pachy 16 sztuk i 3 chusteczki Zobacz większe

Nazwa: Veet Easy-Gel Plastry z woskiem pachy 16 sztuk i 3 chusteczki

Ilość: 16 szt.

Cena 25,35 zł

Cena za sztuka 1,58 zł

Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

25,35 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Składniki Plastry z woskiem: Hydrogenated Styrene/Methyl Styrene/Indene Copolymer, Paraffinum Liquidum, Silica, Polyethylene, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate, CI 77891, CI 77007
Chusteczki: Paraffinum Liquidum, Hexyldecyl Stearate, Parfum, Tocopheryl Acetate, Limonene
Adres zwrotny Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Aby dowiedzieć się więcej o produktach Veet lub skontaktować się z nami online, odwiedź www.veet.pl
Możesz również zadzwonić na infolinię:
801 115 111, 22 541 91 15 (od 9 do 17)
Przygotowanie i stosowanie Przed użyciem plastrów z woskiem Veet uważnie przeczytaj środki ostrożności. Upewnij się, że Twoja skóra jest całkowicie oczyszczona i osuszona zanim rozpoczniesz depilację. Każdego plastra możesz używać więcej niż raz dopóki nie straci przyczepności. Nie musisz pocierać plastrów w dłoniach, aby je rozdzielić! Osiągnij wspaniałe rezultaty w 4 prostych krokach:
1. Powoli rozdziel plastry używając zaokrąglonych listków.
2. Pod pachami: Włoski mają tendencje do wzrostu w dwóch różnych kierunkach: z górnej części do góry, zaś z dolnej części w dół. Upewnij się, ze wydepilujesz ten obszar w dwóch etapach. Połóż jedną rękę za głową i wyciągnij ją do tyłu, aby utrzymać napiętą skórę. Nałóż plaster na jednej połowie pod pachą i potrzyj kilkukrotnie w kierunku wzrostu włosków (z dala od środka pachy).
3. Chwyć listek. Naciągnij skórę. Pociągnij w swoją stronę najszybciej jak potrafisz! Jednym, zdecydowanym ruchem, jak najbliżej powierzchni skóry.
4. Po depilacji usuń wosk pozostały na skórze za pomocą chusteczki Perfect Finish.
Kraj pochodzenia Francja
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa ŚRODKI OSTROŻNOŚCI
- Zachowaj opakowanie zewnętrzne. Przed użyciem przeczytaj wszystkie środki ostrożności i instrukcje oraz ich przestrzegaj.
- Produkt odpowiedni do depilacji pach. Produkt NIE JEST ODPOWIEDNI do użycia na głowie, twarzy, okolicach oczu, nosa, uszu, okolicach intymnych, sutków i innych częściach ciała.
- Nie stosuj na skórze z żylakami, bliznami, znamionami, wypryskami, uszkodzoną, podrażnioną lub poparzoną słońcem, ani na skórę w obrębie której w przeszłości wystąpiła niepożądana reakcja na wosk. Między kolejnymi depilacjami zawsze odczekaj 72 godziny.
- Jeśli zażywasz leki, które mogą oddziaływać na skórę lub jeśli cierpisz na jakiekolwiek schorzenie skóry lub schorzenie, które może mieć wpływ na skórę przed użyciem skonsultuj się z lekarzem.
- Stosowanie wosku nie jest odpowiednie dla osób w podeszłym wieku, chorujących na cukrzycę lub przyjmujących doustnie retinoidy.
- Jeśli nie stosowałaś wcześniej wosku, zaleca się rozpoczęcie depilacji od nóg. Tylko wtedy, gdy masz doświadczenie możesz przejść do wrażliwych obszarów okolic pach oraz innych delikatnych obszarów. Przed użyciem, upewnij się że skóra jest sucha, niepodrażniona, bez śladów kremu, olejku lub dezodorantu.
- Przed każdym użyciem SPRAWDŹ REAKCJĘ SWOJEJ SKÓRY. Użyj produkt na mały obszar skóry, który zamierzasz depilować stosując się do instrukcji użycia. Jeśli po 24 godzinach nie wystąpi reakcja niepożądana możesz zacząć stosować produkt. Jeśli podczas użycia wystąpi uczucie pieczenia lub swędzenia, natychmiast usuń produkt za pomocą tylnej części używanego plastra, chusteczki Perfect Finish lub oliwki dla niemowląt, następnie dokładnie spłucz skórę zimną wodą. Jeśli uczucie pieczenia nie ustąpi, skonsultuj się z lekarzem.
- Nie depiluj tego samego miejsca więcej niż raz podczas jednego zabiegu.
- Przez krótki czas po użyciu skóra może być bardziej wrażliwa, dlatego należy unikać drapania. Po zastosowaniu produktu zaleca się odczekać 24 godziny przed pływaniem i opalaniem oraz przed użyciem antyperspirantu, produktów perfumowanych, produktów do opalania.
- Jeśli zużyjesz wszystkie chusteczki Perfect Finish, możesz użyć oliwki dla niemowląt. Do usuwania wosku nie używaj wody, mydła ani alkoholu.
- CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI.
- W razie połknięcia natychmiast skonsultuj się z lekarzem i pokaż mu opakowanie produktu. Unikaj kontaktu z oczami.
- W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast opłucz je obficie wodą i skontaktuj się z lekarzem.
- Depilacja woskiem jest możliwa u kobiet w ciąży, jednak może powodować siniaki.
- Przechowuj pozostałe plastry w chłodnym, suchym miejscu.

Opis produktu

Żelowa formuła z Easy-Gel - Opływa i aktywnie przywiera do najkrótszych włosków*, a nie do skóry. - Usuwa włoski z cebulkami, oferując Ci efekt gładkości aż do 28 dni. Daje ci pewność znakomitego efektu już za 1. użyciem, nawet u osób bez doświadczenia w depilacji plastrami z woskiem. Miła w zetknięciu ze skóra żelowa konsystencja, przyjemny zapach i piękny kolor. Plastry są specjalnie zaprojektowane do depilacji pach oraz innych delikatnych obszarów. Specjalna formuła z olejkiem migdałowym i chabrowym zapachem, które znane są z dobroczynnego działania na skórę wrażliwą. *1,5 mm

7 inne produkty w tej samej kategorii: