WOSKI

Veet Natural Inspirations Twarz Precyzyjne plastry z woskiem skóra wrażliwa 12 sztuk i 2 chusteczki

Veet Natural Inspirations Twarz Precyzyjne plastry z woskiem skóra wrażliwa 12 sztuk i 2 chusteczki Zobacz większe

Nazwa: Veet Natural Inspirations Twarz Precyzyjne plastry z woskiem skóra wrażliwa 12 sztuk i 2 chusteczki

Ilość: 12 szt.

Cena 16,90 zł

Cena za sztuka 1,41 zł

Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

16,90 zł

Zobacz więcej danych

Składniki Plastry z woskiem: Triethylene Glycol Rosinate, Glyceryl Rosinate, Silica, Polyethylene, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Parfum, Paraffinum Liquidum, Butyrospermum Parkii Butter, Aqua, Cedrus Atlantica Bark Oil, Myrocarpus Fastigiatus Oil, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Cl 77891, Cl 15850
Chusteczki: Paraffinum Liquidum, Hexyldecyl Stearate, Parfum, Tocopheryl Acetate, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Limonene, Cedrus Atlantic Bark Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil
Adres zwrotny By dowiedzieć się więcej o Veet lub skontaktować się z nami online, odwiedź www.veet.pl
Jeśli wolisz napisać, nasz adres to:
Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Możesz również zadzwonić na infolinię:
801 115 111 lub (22) 541 91 15
Tel. (22) 765 95 00
Przygotowanie i stosowanie 5 kroków: Przed użyciem plastrów Veet zapoznaj się dokładnie ze środkami ostrożności

1. Wyjmij podwójny plaster z woskiem i potrzyj go między dłońmi, aby łatwiej rozdzielić pojedyncze plastry.
2. Ostrożnie rozdziel plastry przy pomocy zaokrąglonych pasków EasyGrip.
3. Nałóż plaster na skórę tak aby pasek EasyGrip wskazywał kierunek wzrostu Twoich włosków. Potrzyj go kilka razy zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków, aby upewnić się, że wosk dobrze przylega.
4. Potrzymaj skórę napiętą. Chwyć za pasek i możliwie szybko oderwij plaster w kierunku przeciwnym do wzrostu włosków. Oderwij plaster jednym szybkim ruchem, trzymając go blisko skóry.
5. Do depilacji usuń pozostałości wosku ze skóry przy użyciu chusteczki do depilacji.
Adres dystrybutora Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Kraj pochodzenia Francja
Nazwa produktu uregulowana prawnie Precyzyjne plastry z woskiem
Chusteczki
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa ŚRODKI OSTROŻNOŚCI
- Zachowaj opakowanie zewnętrzne oraz ulotkę, ponieważ zawierają dodatkowe środki ostrożności. Przeczytaj i stosuj zgodnie ze sposobem użycia. Przestrzegaj wszystkich środków ostrożności.
- Produkt przeznaczony do depilacji okolic nad wargą, policzków i brody.
- Produkt NIE JEST PRZEZNACZONY do depilacji pozostałych części twarzy, głowy, uszu, okolic intymnych i sutków oraz innych części ciała.
- Nie stosować na skórę z opryszczką, żylakami, bliznami, znamionami, wypryskami, uszkodzoną, podrażnioną lub poparzoną słońcem, ani na skórę, w obrębie której w przeszłości wystąpiła niepożądana reakcja na wosk. Między kolejnymi depilacjami należy zawsze odczekać 72 godziny.
- Jeśli zażywasz leki, które mogą oddziaływać na skórę lub jeśli cierpisz na jakiekolwiek schorzenie skóry, przed użyciem skontaktuj się z lekarzem.
- Stosowanie wosku nie jest wskazane u osób w podeszłym wieku, chorujących na cukrzycę oraz dla osób przyjmujących doustnie retinoidy.
- Osobom, które nie stosowały wcześniej wosku, zaleca się rozpoczęcie depilacji od nóg. Po zdobyciu doświadczenia w stosowaniu produktu, można przejść do wrażliwych obszarów skóry na twarzy.
- Przed użyciem należy upewnić się, że skóra jest sucha, niepodrażniona i nie ma na niej kremu, olejku lub dezodorantu.
- Przed każdym użyciem SPRAWDŹ REAKCJĘ SWOJEJ SKÓRY nakładając i usuwając produkt na mały obszar skóry, gdzie zamierzasz go użyć, stosując się do wskazówek dotyczących użycia produktu. Jeśli po 24 GODZINACH nie wystąpi reakcja niepożądana, możesz zacząć stosować produkt.
- Jeśli podczas użycia wystąpi uczucie pieczenia lub swędzenia, natychmiast usuń produkt przy pomocy plastra, chusteczki Perfect Finish lub oliwki dla niemowląt i dokładnie spłucz skórę zimną wodą. Jeśli objawy nie ustąpią, skontaktuj się z lekarzem.
- Nie depiluj tego samego miejsca więcej niż raz w trakcie jednego zabiegu.
- Przez krótki czas po użyciu produktu skóra może być wrażliwsza, dlatego należy unikać drapania.
- Po zastosowaniu produktu zaleca się odczekać 24 godziny przed użyciem antyperspirantów, perfumowanych produktów, wizytą w solarium oraz przed pływaniem i opalaniem.
- Jeżeli nie masz już chusteczek Perfect Finish możesz użyć oliwki dla niemowląt. Do usuwania wosku nie używaj wody, mydła ani alkoholu.
- CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI.
- W razie połknięcia natychmiast skonsultuj się z lekarzem i pokaż mu opakowanie produktu.
- Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu, natychmiast opłucz je dużą ilością wody i skontaktuj się z lekarzem.
- Depilacja woskiem jest możliwa u kobiet w ciąży, jednak może powodować siniaki.

Opis produktu

Poczuj dotyk natury z nowym Veet natural inspirations Plastry z woskiem do depilacji twarzy. Nowy Veet natural inspirations Plastry z woskiem do depilacji twarzy zawierające 90% naturalnych składników zapewniają długotrwałą gładkość skóry aż do 28 dni. Dzięki swojej formule zawierającej żywicę z drzewa sosnowego i naturalnie uzyskiwane Masło Shea, znane ze swoich nawilżających właściwości, pozostawiają skórę odczuwalnie bardziej nawilżoną i gładką.

7 inne produkty w tej samej kategorii: