ZABAWKI

LEGO 70351 Blasterowy myśliwiec Clay'a

Nazwa: LEGO 70351 Blasterowy myśliwiec Clay'a

Cena 219,99 zł


219,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres zwrotny LEGO
PUŁAWSKA 303
02-785 WARSZAWA
TEL. 22 278-86-00
Adres dystrybutora LEGO
PUŁAWSKA 303
02-785 WARSZAWA
TEL. 22 278-86-00

Opis produktu

Wznieś się w powietrze na pokładzie Blasterowego myśliwca Claya i pokonaj kamiennego potwora Skałomruka! Pojazd ma rozkładane skrzydła z dwoma sześciostrzałowymi działkami oraz odłączany myśliwiec zwiadowczy Claybota z ruchomymi skrzydłami i własnym miotaczem na sześć klocków. Figurka kamiennego potwora Grimroca, którą trzeba zbudować, daje się ustawiać w najróżniejszych pozycjach. Ma przezroczyste skrzydła, niebieskie przezroczyste błyskawice oraz ogromną przezroczystą maczugę w kolorze niebieskim. W zestawie dwie minifigurki: Claya oraz Claybota, do tego figurkę kamiennego potwora Grimroca do zbudowania i figurkę Brickstera. oraz trzy tarcze do zeskanowania.

Blasterowy myśliwiec Claya ma rozkładane skrzydła z podwójnymi, sześciostrzałowymi miotaczami, dwa kokpity z miejscem dla minifigurki oraz umieszczony z tyłu, odłączany myśliwiec zwiadowczy z miotaczem na sześć klocków. Kamienny potwór Grimroc (do zbudowania) ma ruchome kończyny oraz przezroczyste skrzydła, trzy przezroczyste niebieskie palce-błyskawice oraz uchwyt na tarczę.

Rozłóż skrzydła, aby przełączyć Blasterowy myśliwiec Claya do trybu bojowego. Odłącz tylny miotacz, aby wystrzelić myśliwiec zwiadowczy Claybota. W zestawie broń: miecz Claya, miecz Claybota, maczuga Grimroca oraz maczuga Brickstera. Zestaw zawiera także akcesoria: Bouldrona, dwa uchwyty na tarcze i skrzynie ze skarbami.

W zestawie trzy tarcze mocy NEXO do zeskanowania: Łaskoczący Pawian i Szalona Dynia, a także Zakazana Moc Niszczące Zepsucie. Dzięki nim zwiększysz swoje możliwości w grze LEGO® NEXO KNIGHTS™!

  • Blasterowy myśliwiec Claya w trybie podróżnym ma ok. 8 cm wysokości, 29 cm długości i 32 cm szerokości, a w trybie ataku ok. 47 cm szerokości.
  • Wymiary myśliwca zwiadowczego: ok. 7 cm wysokości, 9 cm długości i 15 cm szerokości.
  • Grimroc ma ok. 12 cm wysokości.

Klocki LEGO Nexo Knights 70351 Blasterowy myśliwiec Clay'a to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 8-14 lat.

W zestawie:

  • 523 klocki
  • 2 minifigurki
  • instrukcja

30 inne produkty w tej samej kategorii: