ZABAWKI

LEGO Nexo Knights 70353 Heligulec

Nazwa: LEGO Nexo Knights 70353 Heligulec

Cena 149,99 zł


149,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres zwrotny LEGO
PUŁAWSKA 303
02-785 WARSZAWA
TEL. 22 278-86-00
Adres dystrybutora LEGO
PUŁAWSKA 303
02-785 WARSZAWA
TEL. 22 278-86-00
Kraj pochodzenia DANIA

Opis produktu

Ruszaj w przestworza, by stoczyć niezwykłą walkę LEGO® NEXO KNIGHTS™ z ruchomym potworem Heligulcem, który ma obracające się skrzydła, otwieraną paszczę z potwornymi zębami, pazury strzelające klockami i funkcję zrzucania Bouldronów. W zestawie dwie tarcze do zeskanowania oraz trzy minifigurki: Stone Stomper, Harpy, Clay z tarczą Nexo Power

Bestia ma dwa obracające się skrzydła, dwie łapy z pazurami i wbudowanymi wyrzutniami klocków, otwieraną paszczę z potwornymi zębami, funkcję zrzucania Bouldronów, dwa niebieskie, przezroczyste elementy przypominające błyskawice oraz kokpit z miejscem na minifigurkę. Przytrzymaj Heligulca za ogon i przesuń dysk, by uruchomić obracające się skrzydła! Załaduj Bouldrony do Heligulca i przesuń przełącznik, który wyrzuca je z brzucha bestii.

Zaatakuj Clay’a wyrzutniami klocków zamontowanymi na każdej łapie z pazurami. Obróć silniki na plecaku odrzutowym Clay’a i przygotuj się do startu. Broń w zestawie: miecz Clay’a, kosa harpii i miecz kamiennej machiny. W zestawie są także dwa Bouldrony.

Zeskanuj tarcze, by zdobyć moc NEXO Kichnięcie Yeti oraz Zakazaną moc Straszny Głód i zwiększyć swoje możliwości w grze LEGO® NEXO KNIGHTS™!

Wymiary zabawki:

  • Heligulec ma ok. 20 cm wysokości, 25 cm długości i 22 cm szerokości.

Klocki LEGO Nexo Knights 70353 Heligulec to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 7-12 lat.

W zestawie:

  • 318 klocków
  • 3 minifigurki - Stone Stomper, Harpy, Clay z tarczą Nexo Power, i dodatkowo tarcza Forbidden Power
  • instrukcja

30 inne produkty w tej samej kategorii: