ZAPACHY SAMOCHODOWE

Ambi Pur Ocean Mist Samochodowy odświeżacz powietrza x1 

Ambi Pur Ocean Mist Samochodowy odświeżacz powietrza x1  Zobacz większe

Nazwa: Ambi Pur Ocean Mist Samochodowy odświeżacz powietrza x1 

Ilość: 2 ml

Cena 13,99 zł

Cena za litr 6 995,00 zł

13,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Procter & Gamble UK,
The Heights,
Brooklands,
Weybridge,
Surrey,
KT13 0XP,
UK
Składniki Linalool
Tetramethylbicyclo-2-Heptene-2-Propionaldehyde
Geraniol
Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes
Isolongifolanone
Alpha-Isomethyl Ionone
Citronellol
Limonene
3-(P-Cumenyl)Propionaldehyde
Beta-Pinene
Isoeugenol
Przechowywanie Nie przechowywać nierozpieczętowanego produktu w ujemnych temperaturach. Po rozpieczętowaniu nie przechowywać w schowku lub innym zamkniętym pojemniku.
Adres zwrotny Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o.
ul. Zabraniecka 20
03-872 Warsaw
Poland
48225908578
Pytanie? Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail.
Przygotowanie i stosowanie 1: Aby aktywować zapach, mocno popchnij klips aż do zatrzaśnięcia. 2: Przypnij do kratki wentylacyjnej w samochodzie. 3: Wybierz intensywność zapachu, odpowiednio ustawiając tarczę.
Kraj pochodzenia Bułgaria
Nazwa produktu uregulowana prawnie Samochodowy odświeżacz powietrza
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Stosować rękawice ochronne. W przypadku kontaktu ze skórą: Przemyć dużą ilością wody. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku połknięcia: Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem. Nie wywoływać wymiotów.

Opis produktu

Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur z technologią OdourClear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń utrzymującą się nieprzerwanie aż do 30 dni. Zapach Ocean Mist inspirowany jest oceaniczną bryzą, która orzeźwia podczas spaceru po plaży w słoneczny poranek. W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które tylko maskują nieprzyjemne zapachy, odświeżacz samochodowy Ambi Pur w pełni oczyszcza powietrze z brzydkich zapachów, pozostawiając jedynie piękną i świeżą woń. To mały, dyskretny odświeżacz powietrza, który z łatwością można zamontować na kratce wentylacyjnej samochodu. Dzięki nowej, wyjątkowej technologii OdourClear oczyszcza powietrze nawet z najbardziej uporczywych, nieprzyjemnych zapachów – na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym lub śmieciach – i odświeża wnętrze auta. Intensywność zapachu można regulować, ustawiając preferowaną wartość na bocznej tarczy. Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur jest łatwy w użyciu i nie wymaga baterii ani energii elektrycznej. Wystarcza nawet na 30 dni, dlatego Ty i Twoi goście możecie odetchnąć pełną piersią. Sięgnij po pełną gamę nowych produktów Ambi Pur z wyjątkową technologią OdourClear, takich jak odświeżacze do tkanin (usuwające nieprzyjemne zapachy z siedzeń samochodu) lub odświeżacze powietrza do małych pomieszczeń w domu. Wypróbuj także elektryczne odświeżacze powietrza Ambi Pur 3Volution, które usuwają nieprzyjemne zapachy nieprzerwanie przez 90 dni. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: