ZAPACHY SAMOCHODOWE

Ambi Pur Car Anti Tobacco Zestaw startowy samochodowego odświeżacza powietrza, 1 sztuka

Ambi Pur Car Anti Tobacco Zestaw startowy samochodowego odświeżacza powietrza, 1 sztuka Zobacz większe

Nazwa: Ambi Pur Car Anti Tobacco Zestaw startowy samochodowego odświeżacza powietrza, 1 sztuka

Cena 14,99 zł


14,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Zobele Bulgaria EOOD
District Plovdiv
Industrial Zone Rakovski
4142 Striama
Bulgaria
Składniki Limonene
Citral
Linalyl Acetate
Tetrahydrolinalool
Linalool
Citronellol
Tetramethylbicyclo-2-Heptene-2-Propionaldehyde
2.4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde
Allyl Cyclohexylpropionate
Dimethyl Heptenal
Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes
Neryl Acetate
Isolongifolanone
Geranyl Acetate
(E)-Dodec-2-En-1-Al
Adres zwrotny Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o.
ul. Zabraniecka 20
03-872 Warsaw
Poland
48225908578
Pytanie? Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail.
Przygotowanie i stosowanie 1: Aby aktywować zapach, mocno popchnij klips aż do zatrzaśnięcia. 2: Przypnij do kratki wentylacyjnej w samochodzie. 3: Wybierz intensywność zapachu, odpowiednio ustawiając tarczę.
Kraj pochodzenia Bułgaria
Nazwa produktu uregulowana prawnie Samochodowy odświeżacz powietrza
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.

Opis produktu

Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car z technologią OdourClear nieustannie oczyszcza powietrze z uporczywych, brzydkich zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń aż do 70 dni. Oczyszcza powietrze z zapachu tytoniu dzięki delikatnej i świeżej woni cytrusów. W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które tylko maskują brzydkie zapachy, Ambi Pur Car w pełni oczyszcza powietrze, pozostawiając jedynie piękną i świeżą woń. To mały, dyskretny odświeżacz powietrza, który z łatwością można zamontować na kratce wentylacyjnej samochodu. Dzięki nowej, wyjątkowej technologii OdourClear oczyszcza powietrze nawet z najbardziej uporczywych, brzydkich zapachów – na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym lub śmieciach – i odświeża wnętrze auta. Intensywność zapachu można regulować, ustawiając preferowaną wartość na bocznej tarczy. Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car jest łatwy w użyciu i nie wymaga baterii ani energii elektrycznej. Wystarcza nawet na 30 dni, dlatego Ty i Twoi goście możecie odetchnąć pełną piersią. Sięgnij po pełną gamę nowych produktów Ambi Pur z wyjątkową technologią OdourClear, takich jak odświeżacze do tkanin (usuwające brzydkie zapachy z siedzeń samochodu) lub odświeżacze powietrza do małych pomieszczeń w domu. Wypróbuj także elektryczne odświeżacze powietrza 3Volution, które usuwają brzydkie zapachy nieprzerwanie przez 90 dni.