ZAPACHY SAMOCHODOWE

Ambi Pur Car Flowers & Spring Zestaw startowy samochodowego odświeżacza powietrza, 1 sztuka

Ambi Pur Car Flowers & Spring Zestaw startowy samochodowego odświeżacza powietrza, 1 sztuka Zobacz większe

Nazwa: Ambi Pur Car Flowers & Spring Zestaw startowy samochodowego odświeżacza powietrza, 1 sztuka

Cena 14,99 zł


Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

14,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Procter & Gamble UK,
The Heights,
Brooklands,
Weybridge,
Surrey,
KT13 0XP,
UK
Składniki Linalool
Tetrahydrolinalool
Cyclamen Aldehyde
Octahydro-5
5-Dimethylnaphthalene-2-Carbaldehyde
Geranyl Acetate
Tetramethylbicyclo-2-Heptene-2-Propionaldehyde
Dimethyl-3-Cyclohexene-1-Carbaldehyde
Cis-Hex-3-En-1-Yl Methyl Carbonate
Dihydro Pentamethylindanone
Delta-Damascone
Octahydro-4
7-Methano-1H-Indenecarbaldehyde
Isolongifolanone
Citral
Coumarin
Heliotropine
4.8-Dimethyl-4.9-Decadienal
Lauraldehyde
3-Decen-5-One
4-Methyl-
(3E)-
Dimethyl Heptenal
Methyl Octine Carbonate
Dimethylcyclohexenyl 3-Butenyl Ketone
Cinnamonitrile
Isocyclocitral
Trans-2-Hexanal
Przechowywanie Nie przechowywać nierozpieczętowanego produktu w ujemnych temperaturach. Po rozpieczętowaniu nie przechowywać w schowku lub innym zamkniętym pojemniku.
Adres zwrotny Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o.
ul. Zabraniecka 20
03-872 Warsaw
Poland
48225908578
Pytanie? Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail.
Przygotowanie i stosowanie 1: Aby aktywować zapach, mocno popchnij klips aż do zatrzaśnięcia. 2: Przypnij do kratki wentylacyjnej w samochodzie. 3: Wybierz intensywność zapachu, odpowiednio ustawiając tarczę.
Kraj pochodzenia Bułgaria
Nazwa produktu uregulowana prawnie Samochodowy odświeżacz powietrza
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zachowaj opakowanie oraz instrukcje bezpieczeństwa do czasu zużycia produktu.

Opis produktu

Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car z technologią OdourClear nieustannie oczyszcza powietrze z uporczywych, brzydkich zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń aż do 70 dni. Zapach Flower & Spring jest inspirowany świeżością delikatnych i miękkich płatków kwiatów. W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które tylko maskują brzydkie zapachy, Ambi Pur Car w pełni oczyszcza powietrze, pozostawiając jedynie piękną i świeżą woń. To mały, dyskretny odświeżacz powietrza, który z łatwością można zamontować na kratce wentylacyjnej samochodu. Dzięki nowej, wyjątkowej technologii OdourClear oczyszcza powietrze nawet z najbardziej uporczywych, brzydkich zapachów – na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym lub śmieciach – i odświeża wnętrze auta. Intensywność zapachu można regulować, ustawiając preferowaną wartość na bocznej tarczy. Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car jest łatwy w użyciu i nie wymaga baterii ani energii elektrycznej. Wystarcza nawet na 30 dni, dlatego Ty i Twoi goście możecie odetchnąć pełną piersią. Sięgnij po pełną gamę nowych produktów Ambi Pur z wyjątkową technologią OdourClear, takich jak odświeżacze do tkanin (usuwające brzydkie zapachy z siedzeń samochodu) lub odświeżacze powietrza do małych pomieszczeń w domu. Wypróbuj także elektryczne odświeżacze powietrza 3Volution, które usuwają brzydkie zapachy nieprzerwanie przez 90 dni.