ŻELE I PŁYNY DO PRANIA

Promocje

Bionicdry Impregnator do prania ubrań sportowych outdoorowych i funkcjonalnych 250 ml

Bionicdry Impregnator do prania ubrań sportowych outdoorowych i funkcjonalnych 250 ml Zobacz większe

Nazwa: Bionicdry Impregnator do prania ubrań sportowych outdoorowych i funkcjonalnych 250 ml

Ilość: 250 ml

Cena 16,99 zł

Cena za litr 67,96 zł

Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

16,99 zł

Zobacz więcej danych

O produkcie IMPREGNATOR ZAPEWNIAJĄCY ODDYCHANIE TKANIN ALE CHRONI TEKSTYLIA PRZED WILGOCIĄ PODOBNIE JAK PANCERZ BIEDRONKI
Przechowywanie Data ważności: 2 lata od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.
Adres zwrotny Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o.
ul. Londyńska 4/3
03-921 Warszawa
Tel. +48 22 241 19 72
www.wmdp.pl
www.bionicdry.pl
Przygotowanie i stosowanie Dozowanie: 100-150 ml na kilogram tkanin (= 4-6 nakrętek/kg)

Pielęgnacja: Pranie w pralce: Nie stosować detergentów i impregnatora bionicdry w tym samym cyklu prania. 1. Pierz tkaniny zgodnie z instrukcjami producenta. Zostaw mokre ubrania w pralce. 2. Usuń wszystkie pozostałości detergentu z głównej przegrody na detergent. 3. Wlej impregnator bionicdry do czystej przegrody na detergent. 3. Wlej impregnator bionicdry do czystej przegrody (patrz rekomendacje dotyczące dozowania). Wybierz program do tkanin delikatnych i wypierz ubrania w 30°C. 4. Wyjmij ubrania, delikatnie je wyżmij i wysusz na wolnym powietrzu.
Pranie ręczne: 1. Rozpuść impregnator bionicdry w 10 l wody (patrz zalecenia dotyczące dozowania). 2 Namocz ubrania w powstałym roztworze. Czas namaczania: ok. 20 minut. 3. Wyjmij ubrania, delikatnie je wyżmij i pozwól im wyschnąć na wolnym powietrzu. Aplikacja z gąbką: Równomiernie rozprowadź impregnator bionicdry za pomocą nasączonej gąbki. Nadaje się również do namiotów, plecaków oraz markiz.

Zawsze przestrzegaj zaleceń producenta materiału, który chcesz zaimpregnować.
Adres dystrybutora Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o.
ul. Londyńska 4/3
03-921 Warszawa
Kraj pochodzenia UE
Nazwa produktu uregulowana prawnie Impregnator do prania ubrań sportowych, outdoorowych i funkcjonalnych
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Uwaga! Nie wolno przelewać do pojemników ze spryskiwaczem. Unoszące się kropelki mogą zagrozić zdrowiu i utrudnić oddychanie. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Opis produktu

Bioniczny* zaawansowany technologicznie impregnator zapewniający oddychanie tkanin Efektywna impregnacja tekstyliów funkcjonalnych nadających się do prania, w tym okryć wierzchnich i sportowych, butów nadających się do prania oraz markiz. Zachowuje właściwości oddychania tkanin. *Bioniczny - natura jako doskonały wzorzec: w opatentowanym, nie zawierającym fluoru i zaawansowanym technologicznie impregnacie bionicdry zastosowano chitozan, biologiczny składnik aktywny, który chroni tekstylia przed wilgocią, podobnie jak pancerz biedronki. Nie zawiera węglowodorów fluoropochodnych.

30 inne produkty w tej samej kategorii: