ŻELE I PŁYNY DO PRANIA

Ariel Lavender Freshness Płyn do prania 2,64 l, 48 prań 

Ariel Lavender Freshness Płyn do prania 2,64 l, 48 prań  Zobacz większe

Nazwa: Ariel Lavender Freshness Płyn do prania 2,64 l, 48 prań 

Ilość: 2.64 L

Cena 55,65 zł

Cena za litr 21,08 zł

55,65 zł

Zobacz więcej danych

Składniki 5-15% Anionowe Środki Powierzchniowo Czynne
<5% Niejonowe Środki Powierzchniowo Czynne
Fosfoniany
Mydło
Enzymy
Benzisothiazolinone
Kompozycje Zapachowe
Benzyl Salicylate
Coumarin
Limonene
Linalool
O produkcie Extra Long Product Title - Ariel Lavender Freshness Płyn do prania 2,64 l, 48 prań, doskonałe pranie i długotrwały zapach
Opis od dostawcy - Ariel Lavender Płyn do prania, 48 prań
Przechowywanie Przechowywać w temperaturze otoczenia
Adres zwrotny Procter & Gamble Sienna 39
Warsaw Towers
Warsaw
Tbd
00-121- Poland
801 25 88 25
Pytanie? Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail.
Kraj pochodzenia Francja
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawiera Linalool. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Opis produktu

Płyn do prania Ariel zapewnia doskonałe usuwanie plam już w pierwszym praniu. Ariel jest bezwzględny dla plam, ale niezwykle łagodny dla ubrań i nadaje im świeży lawendowy zapach utrzymujący się przez cały dzień. W przeciwieństwie do proszku płyn do prania Ariel umieszczamy w bębnie pralki, co przyczynia się do skutecznego działania od samego początku prania. Aby uzyskać idealnie czyste pranie, użyj specjalnej nakrętki – rozprowadź środek piorący na plamie i delikatnie potrzyj, a następnie włóż ubrania do pralki. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, napełnij nakrętkę detergentem i włóż ją do bębna pralki. Aby zapewnić swoim ubraniom jeszcze większą świeżość i miękkość, użyj również płynu do płukania Lenor oraz perełek zapachowych Unstoppables. Ariel Lavender jest również dostępny w formie proszku do prania i kapsułek.

30 inne produkty w tej samej kategorii: