ARTYKUŁY PLASTYCZNE

Astra Plastelina 12 kolorów

Astra Plastelina 12 kolorów Zobacz większe

Nazwa: Astra Plastelina 12 kolorów

Ilość: 1 szt.

Cena 8,12 zł

Cena za sztuka 8,12 zł

8,12 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta ASTRA S.A.
Zakład w Przemyślu
ul. Herburtów 32
37-700 Przemyśl
O produkcie Materiał plastyczny przeznaczony do zabawy , nauki modelowania i ćwiczeń terapeutycznych . Z plasteliny można wykonać modele różnej wielkości , odciskać wzory , wykrawać kształty foremkami , tworzyć obrazy przez rozcieranie palcami lub wyklejanie dobronych kuleczek .
Przechowywanie Od -5 - 30 stopni w odległości min. 1 metr od urządzeń grzewczych
Adres zwrotny ASTRA S.A.
Zakład w Przemyślu
ul. Herburtów 32
37-700 Przemyśl
www.astraland.pl
Kraj pochodzenia Polska
Nazwa produktu uregulowana prawnie Plastelina 12 kolorów
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Istnieje ryzyko połknięcia lub zadławienia . W przypadku spożycia i wystąpienia niepokojących objawów należy skontaktować się z lekarzem . Przechowywać poza zasięgiem małych dzieci . Zachować opakowanie . Nie jeść nie pić podczas zabawy , a po jej zakończeniu umyć ręce . Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia .

Opis produktu

Astra Plastelina 12 kolorów
Plastelina jest przeznaczona dla dzieci do zabawy i nauki modelowania w szkołach i przedszkolach, jak również w pracowniach plastycznych. Delikatna w dotyku i łatwa w modelowaniu plastelina Astry nie klei się do rąk oraz nadaje się do wielokrotnego użytku. Produkowana jest z zastosowaniem doskonałych, bezpiecznych składników. Nadaje się do wykonywania wielu prac, m.in. modeli małych i dużych, odciskania wzorów, wykrawania foremkami, tworzenia obrazów poprzez rozcieranie palcami, a także do ćwiczeń terapeutycznych. Dla zwiększenia możliwości twórczych i estetycznych młodych artystów – Astra oferuje także plastelinę fluorescencyjną oraz plastelinę z brokatem.

30 inne produkty w tej samej kategorii: