Płatność

www.ldrive.lublin.pl umożliwia następujące sposoby płatności za zakupy i dostawę:

1.Karta kredytowa (online) -po skompletowaniu zakupów i po naciśnięciu przycisku „złóż zamówienie” pojawi się opcja płatności kartami kredytowymi. Po wybraniu w/w opcji i naciśnięciu przycisku ,"Dalej'" przejdą Państwo na stronę autoryzacji karty operatora rozliczającego płatności kartami w internecie. Zamówienie może zostać przyjęte przez sklep wyłącznie po potwierdzeniu autoryzacji transakcji przez operatora rozliczającego płatności kartami w internecie. www.ldrive.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości autoryzacji transakcji.

 

2.Przelewem bankowym (online)

 

3.Gotówką lub kartą u kuriera ldrive.lublin.pl

 

4.Bonami towarowymi (bony E.Leclerc; bony sodexo pass: premiowy, podarunkowy, żywieniowy) -nie wydajemy reszty z bonu należy zapłacić równowartość bądź dopłaci gotówką lub kartą płatniczą u dostawcy.

 

Przy składaniu zamówień opłacanych przelewem należy pamiętać o czasie niezbędnym dla przepływu środków na rachunek sklepu uwzględniając również dni świąteczne kiedy przelewy nie są przez banki księgowane. Prosimy dokonać przelewu z odpowiednim wyprzedzeniem w stosunku do wybranego terminu dostawy zamówienia.

Zamówienia realizowane są wyłącznie po wpłynięciu środków na konto sklepu. W tytule przelewu należy obowiązkowo podać numer zamówienia,którego przelew dotyczy. W przypadku trudności z ustaleniem numeru zamówienia opłacanego otrzymanym przelewem, zamówienie nie zostanie zrealizowane a pieniądze zostaną zwrócone na konto, z którego zostały wysłane.

W razie płatności, dokonywanej przez Zamawiającego, z góry, nadpłata dokonana za towar będzie zwracana przez sprzedawcę w drodze przelewu na konto bankowe Zamawiającego lub zwracana na jego kartę kredytową, a ewentualna niedopłata powinna zostać uregulowana przez zamawiającego przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, zgodnie z informacją uzyskaną od sprzedawcy. Realizacja takiego zamówienia nastąpi dopiero po uznaniu przez system Sklepu rachunku bankowego Sprzedawcy Kwotą dopłaty.