BITA ŚMIETANA

Bita śmietana - Śmietanka słodka, o obniżonej zawartości tłuszczu, o smaku waniliowym w aerozolu.Produkt UHT. Zawartość tłuszcz

Obniżka! Bita śmietana - Śmietanka słodka, o obniżonej zawartości tłuszczu, o smaku waniliowym w aerozolu.Produkt UHT. Zawartość tłuszcz Zobacz większe

Nazwa: Bita śmietana - Śmietanka słodka, o obniżonej zawartości tłuszczu, o smaku waniliowym w aerozolu.Produkt UHT. Zawartość tłuszcz

Ilość: 250 g

PROMOCJA! 5,49 zł
do 2020-04-14

stara cena oszczędzasz
5,99 zł -0,50 zł
Cena za kilogram 21,96 zł

Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

5,49 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Dystrybutor: SCAWAR Sp. z o.o.,
ul. Jutrzenki 156, 02-231 Warszawa
Zalecenia dla alergików Kraj pochodzenia podano w numerze weterynaryjnym.
Składniki ŚMIETANKA lekka 91%, cukier 8%, emulgatory: E471, E472b; stabilizator: karageny; naturalny aromat wanilii, gaz nośny: E942.
Przechowywanie Przed otwarciem przechowywać w temperaturze pokojowej ( od+2°C do + 24°C). Po otwarciu przechowywać w lodówce do +6°C i spożyć w ciągu 10 dni.
Adres zwrotny Dystrybutor: SCAWAR Sp. z o.o.,
ul. Jutrzenki 156, 02-231 Warszawa
Przygotowanie i stosowanie 1. Śmietankę przed użyciem wstawić na kilka godzin do lodówki. Usuń zatyczkę. Naciśnij aplikator aby zwolnić zabezpieczenie. 2. Wstrząsnąć przed użyciem. 3. Opakowanie trzymać prostopadle nasadką aerozolową do dołu. Nacisnąć aplikator. 4. Po każdym użyciu, przemyć dyszę aplikatora pod ciepłą wodą i włożyć areozol do lodówki.
Adres dystrybutora Dystrybutor: SCAWAR Sp. z o.o.,
ul. Jutrzenki 156, 02-231 Warszawa
Kraj pochodzenia Wyprodukowano we Francji.
Nazwa produktu uregulowana prawnie WM BITA SMIETANA W SPRAYU LIGHT 250g
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa 1. Śmietankę przed użyciem wstawić na kilka godzin do lodówki. Usuń zatyczkę. Naciśnij aplikator aby zwolnić zabezpieczenie. 2. Wstrząsnąć przed użyciem. 3. Opakowanie trzymać prostopadle nasadką aerozolową do dołu. Nacisnąć aplikator. 4. Po każdym użyciu, przemyć dyszę aplikatora pod ciepłą wodą i włożyć areozol do lodówki.

Opis produktu

Bita śmietana - Śmietanka słodka, o obniżonej zawartości tłuszczu, o smaku waniliowym w aerozolu. Produkt UHT. Zawartość tłuszczu 20%.

8 inne produkty w tej samej kategorii: