CZARNE

INTENSON ZESTAW YERBA MATE GUARANA I ŻEŃ SZEŃ 150 G +MATERO

ZESTAW YERBA MATE 150G+MATERO Zobacz większe

Nazwa: INTENSON ZESTAW YERBA MATE GUARANA I ŻEŃ SZEŃ 150 G +MATERO

Ilość: 150 g

Cena 41,25 zł

Cena za kilogram 275,00 zł

41,25 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Intenson Europe Sp. z o.o.
Całowanie 94G
05-480 Karczew
Składniki 94% suszony liść cięty yerba mate (ostrokrzew paragwajski), 3% guarana mielona, 3% żeń szeń (korzeń cięty, suszony)
O produkcie Idealny zestaw, aby rozpocząć swoją przygodę z yerba mate. Składa się z doskonałej Yerba mate Energia z guaraną i żeń szeniem 150g, Matero Ceramiczne calabaza brąz – prążkowane oraz Bombilla nierdzewna Inox Resorta II GOLD.Matero Ceramiczne Calabaza brązowe – prążkowane: Artystycznie, ręcznie wykonane naczynko z ceramiki w kształcie naturalnego materka z tykwy. Szkliwione wewnątrz i zewnątrz. Pojemność około 350 ml. Bardzo praktyczne i łatwe w utrzymaniu. Nie ma obawy, że zapleśnieje. Naczynko dekoracyjne.Bombilla nierdzewna Inox Resorta II GOLD jeden z najlepszych modeli bombilli nierdzewnych. Dł. 14cm. Doskonale się sprawdza z każdym rodzajem naczynka. Filtr typu sprężynkowego, doskonale filtruje i nie powoduje zatykania się bombilli. Można czyścić w zmywarkach. Bombilla nie przebarwia się i nie śniedzieje. Wykonana jest ze szlachetnej stali nierdzewnej – 201 ss. Nie koroduje i nie śniedzieje. Wygląda zawsze jak nowa. Rurka dekoracyjna.
Adres zwrotny Intenson Europe Sp. z o.o.
Całowanie 94G
05-480 Karczew
Przygotowanie i stosowanie Tradycyjny sposób przygotowania polega na piciu yerba mate przy pomocy bombilli (rurki do picia) oraz specjalnego naczynia (matero). Przygotuj wodę o temperaturze ok. 75°C – można w tym celu użyć termometru kuchennego. Można ją dosłodzić cukrem, miodem lub zagęszczonym sokiem. Nasyp susz yerba mate od 1/3 do 3/4 objętości naczynia. Dla początkujących polecamy nasypać mniejszą ilość yerba mate w celu uzyskania łagodniejszego smaku. Wkładamy rurkę do picia yerba mate oraz zalewamy wcześniej przygotowaną wodą.

Opis produktu

INTENSON ZESTAW YERBA MATE 150 G +MATERO

30 inne produkty w tej samej kategorii: