KOSMETYKI

SONAX XTREME POLISH + WAX 3 250ML

SONAX XTREME POLISH + WAX 3 250ML Zobacz większe

Nazwa: SONAX XTREME POLISH + WAX 3 250ML

Cena 39,99 zł


39,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta SONAX GmbH
Munchener Str.75
D86633 Neuburg/Donau
O produkcie Skuteczny wosk o wysokim stopniu ścierności do usuwania zniszczonych i zmatiowiałych warstw lakieru. Dzięki mikrocząsteczkom proszku aluminiowego wygładza zarysowania powstałe podczas codziennej eksploatacji pojazdu. Innowacyjna technologia Hybrid NPT pozwala w maksymalny sposób wyciągnąć głębie koloru oraz uzyskać wysoki połysk wraz z "efektem rosy" - rozpraszania kropli wody. Nieorganiczne komponenty preparatu tworzą wytrzymałą i odporną na czynniki atmosferyczne powłokę, skutecznie zabezpieczającą lakier na długi czas. W celu uzyskania maksymalnej ochrony zaleca się zastosowanie preparatu SONAX XTREME Brilliant WAX 1.
Przechowywanie Chronić przed mrozem.
Produkt nie ulega przeterminowaniu.
Adres zwrotny P.P.H. Parys Sp. z.o.o.
20-328 Lublin
ul.L.Herc 3
Przygotowanie i stosowanie Umyć samochód w myjni lub ręcznie. Posmarować części z tworzywa sztucznego i z gumy preparatem do tworzyw sztucznych SONAX lub żelem do plastików zewnętrznych SONAX. Dzięki temu unikniemy zabrudzenia tych elementów podczas stosowania politury. Dobrze wstrząsnąć opakowanie przed użyciem. Nałożyć wosk na gąbkę do nakładania wosku SONAX, bądź SONAX P-Ball, rozprowadzić równomiernie i wypolerować umiarkowanie dociskając gąbkę. Jednocześnie nanosić i polerować jeden element nadwozia np maskę lub błotnik. Po wypolerowaniu usunąć resztki wosku i ściereczką z mikrofibry SONAX. SONAX Polish+ Wax3 może być również nanoszony maszyną polerską.
Adres dystrybutora P.P.H. Parys Sp. z.o.o.
20-328 Lublin
ul.L.Herc 3
Kraj pochodzenia Niemcy
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Nie stosować na nagrzane powierzchnie i bezpośrednio na słońcu.
Chronić przed dziećmi.

Opis produktu

Wosk na bazie innowacyjnej technologii Hybrid Net Protection do regeneracji i polerowania zniszczonych lakierów. Skutecznie usuwa drobne zadrapania, nadaje głęboki połysk oraz przywraca blask zmatowiałym lakierom. Bardzo łatwy w polerowaniu.

29 inne produkty w tej samej kategorii: