KOSMETYKI

SONAX Xtreme Polish + Wax 2 NanoPro 250ml

SONAX XTREME POLISH + WAX 2 250ML Zobacz większe

Nazwa: SONAX Xtreme Polish + Wax 2 NanoPro 250ml

Cena 44,99 zł


44,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta SONAX GmbH
Munchener Str.75
D86633 Neuburg/Donau
O produkcie Wosk o umiarkowanym stopniu ścieralności do usuwania zadrapań oraz polerowania zmatowiałych powierzchni. Optymalna ilość cząsteczek ściernych w połączeniu z innowacyjną technologią Hybrid Net Protection nadaje zmatowiałym lakierom głęboki połysk, wyciąga pierwotną głębie koloru i zapewnia długotrwałą ochronę. Technologia Hybrid NPT oparta na nieorganicznych i organicznych komponentach tworzy unikalną sieć cząsteczek trwale i skutecznie zabezpieczającą lakier przed działaniem czynników atmosferycznych. Po zastosowaniu produktu lakier odzyskuje głęboki połysk, jest gładki oraz długotrwaleutrzymuje "efekt rosy"- rozprasza krople wody.
Przechowywanie Chronić przed mrozem.
Produkt nie ulega przeterminowaniu.
Adres zwrotny P.P.H. Parys Sp. z.o.o.
20-328 Lublin
ul.L.Herc 3
Przygotowanie i stosowanie Umyć samochód w myjni lub ręcznie. Posmarować części z tworzywa sztucznego i z gumy preparatem do tworzyw sztucznych SONAX lub żelem do plastików zewnętrznych SONAX. Dzięki temu unikniemy zabrudzenia tych elementów podczas stosowania politury. Dobrze wstrząsnąć opakowanie przed użyciem. Nałożyć wosk na gąbkę do nakładania wosku SONAX, bądź SONAX P-Ball, rozprowadzić równomiernie i wypolerować umiarkowanie dociskając gąbkę. Jednocześnie nanosić i polerować jeden element nadwozia np maskę lub błotnik. Po wypolerowaniu usunąć resztki wosku i ściereczką z mikrofibry SONAX. SONAX Polish+ Wax 2 może być również nanoszony maszyną polerską.
Adres dystrybutora P.P.H. Parys Sp. z.o.o.
20-328 Lublin
ul.L.Herc 3
Kraj pochodzenia Niemcy
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Nie stosować na nagrzane powierzchnie i bezpośrednio na słońcu.
Chronić przed dziećmi.

Opis produktu

Wosk na bazie innowacyjnej technologii Hybrid Net Protection do regeneracji i polerowania lekko zmatowiałych lakierów. Skutecznie usuwa drobne zadrapania, nadaje głęboki połysk oraz przywraca blask zmatowiałym lakierom. Bardzo łatwy w polerowaniu.

30 inne produkty w tej samej kategorii: