KREMY I ŻELE

Veet Silky Fresh Krem do depilacji skóra sucha 100 ml

Veet Silky Fresh Krem do depilacji skóra sucha 100 ml Zobacz większe

Nazwa: Veet Silky Fresh Krem do depilacji skóra sucha 100 ml

Cena 24,65 zł


24,65 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Dansom Lane
Hull
HU8 7DS
UK
Składniki Aqua
Cetearyl Alcohol
Potassium Thioglycolate
Paraffinum Liquidum
Calcium Hydroxide
Ceteareth-20
Talc
Glycerin
Parfum
Polyethylene
Sodium Gluconate
Butylene Glycol
Cucumis Sativus Fruit Extract
Salvia Officinalis Leaf Extract
Przechowywanie Termin trwałości: 3 lata od daty produkcji podanej na opakowaniu zewnętrznym
Adres zwrotny Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
tel. (22) 765 95 00
Infolinia: 801 115 111, 22 541 91 15 (od 9 do 17)
Dodatkowe informacje, instrukcje obsługi i środki ostrożności są podane w instrukcji obsługi wewnątrz opakowania i na stronie www.veet.pl
Przygotowanie i stosowanie 1. Użyj wygiętej części szpatułki i równomiernie, nanieś krem Veet, aby całkowicie pokrył włoski
2. Pozostaw krem na skórze przez 3 minuty, następnie delikatnie usuń szpatułką krem z małego obszaru kontrolnego. Jeśli włoski odchodzą z łatwością usuń pozostały krem szerszym lub węższym końcem szpatułki, w zależności od depilowanej części ciała. Jeśli włoski są bardziej uporczywe, pozostaw krem na skórze łącznie do 6 minut, ale nie dłużej
3. Dokładnie opłucz skórę wodą, aby całkowicie usunąć krem, następnie ją osusz
Adres dystrybutora Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
tel. (22) 765 95 00
Infolinia: 801 115 111, 22 541 91 15 (od 9 do 17)
Dodatkowe informacje, instrukcje obsługi i środki ostrożności są podane w instrukcji obsługi wewnątrz opakowania i na stronie www.veet.pl
Kraj pochodzenia Francja
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Zachowaj opakowanie zewnętrzne, ponieważ zawiera wszystkie środki ostrożności i sposób użycia.
- Przed użyciem przeczytaj o sposobie użycia i środkach ostrożności - zastosuj się do nich. Nie przekraczaj 6 minut całkowitego czasu aplikacji.
- Produkt przeznaczony do depilacji nóg, ramion, pach i linii bikini. Produkt NIE JEST ODPOWIEDNI do użycia na głowie, twarzy (m.in. oczach, nosie) uszach, w okolicy odbytu, genitaliów, sutków, ani na żadnych innych częściach ciała.
- Nie stosuj na skórę z żylakami, bliznami, znamionami, wypryskami, uszkodzoną, podrażnioną lub poparzoną słońcem, ani na skórę, w obrębie której w przeszłości wystąpiła niepożądana reakcja na krem do depilacji. Między kolejnymi depilacjami zawsze odczekaj 72 godziny.
- Jeśli zażywasz leki, które mogą oddziaływać na skórę lub jeśli cierpisz na jakiekolwiek schorzenie skóry lub schorzenie, które może mieć wpływ na skórę przed użyciem skonsultuj się z lekarzem.
- Przed każdym użyciem SPRAWDŹ REAKCJĘ SWOJEJ SKÓRY. Użyj produktu na małym obszarze skóry, który zamierzasz depilować, stosując się do instrukcji użycia. Jeśli po 24 godzinach nie wystąpi działanie niepożądane, możesz zacząć stosować produkt.
- Jeśli podczas użycia wystąpi uczucie pieczenia lub mrowienia, natychmiast usuń krem i dokładnie spłucz zimną wodą. Jeśli uczucie pieczenia nie ustąpi, skontaktuj się z lekarzem.
- Przez krótki czas po użyciu produktu skóra może być bardziej wrażliwa, dlatego unikaj drapania.
- Po zastosowaniu produktu zaleca się odczekać 24 godziny przed pływaniem, opalaniem oraz przed użyciem antyperspirantu, produktów perfumowanych i produktów do opalania.
- CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI.
- W razie połknięcia natychmiast skonsultuj się z lekarzem i pokaż mu opakowanie produktu.
- Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast opłucz je obficie wodą i skontaktuj się z lekarzem.
- Zawiera alkalia i tioglikolany.
- Rozlany produkt może spowodować, że powierzchnie staną się śliskie.
- Unikaj kontaktu produktu z dywanami, ubraniami i posadzką.

Opis produktu

Krem do depilacji Veet z technologią Silky Fresh to doświadczenie jedwabiście gładkiej skóry, przyjemny zapach i jednocześnie efektywne usuwanie włosów. Działanie Veet to nie tylko nawilżenie skóry aż do 24 godzin, ale również długotrwała gładkość. *w porównaniu do poprzedniej formuły Typ skóry: Sucha Efekt: Szybkie wyniki Części ciała: - Nogi - Linia bikini - Pachy - Ręce

5 inne produkty w tej samej kategorii: