PŁYNY DO UST

Listerine Naturals Gum Protection Płyn do płukania jamy ustnej 500 ml

Nazwa: Listerine Naturals Gum Protection Płyn do płukania jamy ustnej 500 ml

Cena 17,88 zł


17,88 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta JOHNSON & JOHNSON GmbH
D-41470 Neuss,
DE
www.listerine.pl
Składniki Aqua
Sorbitol
Propylene Glycol
Sodium Lauryl Sulfate
Poloxamer 407
Sodium Saccharine
Eucalyptol
Benzoic Acid
Sodium Benzoate
Methyl Salicylate
Thymol
Menthol
Adres zwrotny JOHNSON & JOHNSON GmbH
D-41470 Neuss,
DE
www.listerine.pl
Przygotowanie i stosowanie Otwieranie: Ścisnąć nakrętkę i przekręcić.
Zamykanie: Przekręcić nakrętkę aż do zablokowania.

Sposób użycia: Dla optymalnej skuteczności działania stosować rano i wieczorem po szczotkowaniu zębów. Nalać do kubka 20 ml (4 łyżeczki po 5 ml), płukać zęby i dziąsła przez 30 sekund, a następnie wypluć płyn. U dzieci pomiędzy 6. a 12. rokiem życia użyć 10 ml płynu.
Kraj pochodzenia Produkt UE
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Nie stosować u dzieci poniżej 6. roku życia. Nie połykać. W przypadku połknięcia należy skorzystać z pomocy medycznej. Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek ze składników. W przypadku wystąpienia podrażnień w jamie ustnej należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem dentystą. Dzieci powyżej 6. roku życia wymagają nadzoru osoby dorosłej podczas stosowania. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Opis produktu

Listerine Naturals Gum Protection Płyn do płukania jamy ustnej 500 ml
Stosowany dwa razy dziennie płyn do płukania jamy ustnej Listerine Naturals Gum Protection łagodny smak poprawia higienę jamy ustnej. Z dodatkiem olejków eterycznych, bez fluorku, alkoholu i sztucznych barwników - W 96 % naturalna* i biodegradowalna formuła, z zachowaniem skuteczności Listerine. - Antybakteryjne właściwości olejków eterycznych pozostawiają uczucie czystości i świeżości całej jamy ustnej. - Usuwa aż do 97 % bakterii pozostałych po szczotkowaniu. - Pomaga utrzymać zdrowe dziąsła. - Działa poniżej linii dziąseł - tam gdzie nie dociera szczoteczka. - Listerine ma działanie przeciwbakteryjne, co potwierdzono w testach klinicznych. *w tym woda, pozostałe 4 % składników zapewniają bezpieczeństwo i wydajność

25 inne produkty w tej samej kategorii: