PŁYNY ,ŻELE, CHUSTECZKI

MARION CHUSTECZKI DO HIG.INTYMNEJ HIPOALGICZNE 10SZT

MARION CHUSTECZKI DO HIG.INTYMNEJ HIPOALGICZNE 10SZT Zobacz większe

Nazwa: MARION CHUSTECZKI DO HIG.INTYMNEJ HIPOALGICZNE 10SZT

Cena 3,20 zł


Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

3,20 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta MARION KOSMETYKI SP. Z O.O. UL. CHWASZCZYŃSKA 131 A 81-571 GDYNIA
Składniki ALLANTOIN, CETYLPYRIDINIUM CHLORIDE, COCETH-7, COCO-GLUCOSIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, GLYCERIN, LACTIC ACID, METHYL PROPANEDIOL, PARGUM, PHENOXYETHANOL, PPG-1-PEG-9 LAURYL GLYCOL ETHER. PEG4 HYDROGENATED CASTOR OIL, SODIUM BENZOATE, SODIUM LACTATE, TRIETHANOLAMINE, AQUA
O produkcie Chusteczki do higieny intymnej zapewniają długotrwałe uczucie świeżości i czystości intymnych części ciała. Delikatnie pachnące chusteczki nasączone zostały specjalną formułą zawierającą kwas mlekowy, który przyspiesza odnowę naskórka oraz pomaga utrzymać fizjologiczne pH sfery intymnej.Idealne do codziennego użycia w domu, w pracy i w podróży. Hypoalergiczne. Nie zawierają barwników i alkoholu.
Adres zwrotny MARION KOSMETYKI SP. Z O.O. UL. CHWASZCZYŃSKA 131 A 81-571 GDYNIA
Adres dystrybutora MARION KOSMETYKI SP. Z O.O. UL. CHWASZCZYŃSKA 131 A 81-571 GDYNIA
Kraj pochodzenia POLSKA
Nazwa produktu uregulowana prawnie CHUSTECZKI DO HIGIENY INTYMNEJ
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa W przypadku kontaktu z oczami, przemyć je dużą ilością wody.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Opis produktu

Chusteczki do higieny intymnej zapewniają długotrwałe uczucie świeżości i czystości intymnych części ciała. Delikatnie pachnące chusteczki nasączone zostały specjalną formułą zawierającą kwas mlekowy, który przyspiesza odnowę naskórka oraz pomaga utrzymać fizjologiczne pH sfery intymnej.Idealne do codziennego użycia w domu, w pracy i w podróży. Hypoalergiczne. Nie zawierają barwników i alkoholu.

30 inne produkty w tej samej kategorii: