PŁYNY ,ŻELE, CHUSTECZKI

AA Intymna Advanced Med+ specjalistyczna emulsja do higieny intymnej Harmony pH 3,8 300 ml

AA Intymna Advanced Med+ specjalistyczna emulsja do higieny intymnej Harmony pH 3,8 300 ml Zobacz większe

Nazwa: AA Intymna Advanced Med+ specjalistyczna emulsja do higieny intymnej Harmony pH 3,8 300 ml

Cena 14,99 zł


14,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Oceanic S.A.
ul. Łokietka 58, 81-736 Sopot
Składniki Aqua
Sodium Laureth Sulfate
Lauramidopropyl Betaine
Lauryl Glucoside
Undecylenamidopropyltrimonium Methosulfate
Lactic Acid
Alpha-Glucan Oligosaccharide
Betaine
Aloe Barbadensis Leaf Juice
Allantoin
PEG-75 Lanolin
Coco-Glucoside
Glyceryl Oleate
Panthenol
Citric Acid
Hydrogenated Palm Glycerides Citrate
Tocopherol
Ascorbyl Palmitate
Benzophenone-4
Potassium Sorbate
Lecithin
Sodium Benzoate
O produkcie Specjalistyczna emulsja Harmony Med+ do higieny intymnej przeznaczona dla kobiet, u których zachwiania naturalnej równowagi hormonalnej, czy też fizjologiczne uwarunkowania, powodują nadwrażliwość okolic intymnych, nawracającą suchość i podrażnienia. Emulsja to doskonały produkt do codziennej higieny intymnej, który dzięki zawartości kompleksu prebiotycznego oraz kwasu mlekowego reguluje równowagę pH okolic intymnych. Zawarta w niej betaina skutecznie nawilża, łagodzi istniejące podrażnienia, a także regeneruje naskórek, wzmacniając odporność na zewnętrzne czynniki drażniące. Prebiotic Med Complex – unikalne połączenie kompleksu prebiotycznego z kwasem mlekowym – stymuluje odbudowę flory bakteryjnej okolic intymnych. Betaina zapewnia prawidłowe nawilżenie śluzówki i chroni ją przed wysuszeniem, łagodząc podrażnienia i przynosząc ulgę w objawach świądu i pieczenia. Formuła o obniżonym pH 3,8 pomaga przywrócić naturalne, lekko kwaśne środowisko stref intymnych, zmniejszając przy tym ryzyko infekcji. Preparat zawiera składniki aktywne o działaniu przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym. Emulsja na długi czas zapewnia uczucie czystości, nawilżenia i ukojenia.
Adres zwrotny Oceanic S.A.
ul. Łokietka 58, 81-736 Sopot
Infolinia: 801 100 200
www.kosmetykiAA.pl
Przygotowanie i stosowanie Niewielką ilością emulsji myć zewnętrzne intymne części ciała, następnie spłukać wodą. Stosować zewnętrznie.

Opis produktu

AA Intymna Harmony Med+ to specjalistyczna emulsja do higieny intymnej polecana w przypadku nadwrażliwości okolic intymnych w stanach, gdy naturalna równowaga hormonalna jest zachwiana (np. w czasie menstruacji, ciąży, menopauzy, po kuracji antybiotykowej).  Specjalistyczne działanie: • Prebiotic Med Complex - unikalne połączenie kompleksu prebiotycznego z kwasem mlekowym - stymuluje odbudowę flory bakteryjnej okolic intymnych. • Formuła o obniżonym pH 3,8 pomaga przywrócić naturalne, lekko kwaśne środowisko stref intymnych, zmniejszając przy tym ryzyko infekcji. • Betaina zapewnia prawidłowe nawilżenie śluzówki i chroni ją przed wysuszeniem, łagodząc podrażnienia i przynosząc ulgę w objawach świądu i pieczenia. • Preparat zawiera składniki aktywne o działaniu przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym. • Emulsja na długi czas zapewnia uczucie czystości, nawilżenia i ukojenia. Emulsja nie zawiera mydła, barwników i parabenów. Wzbogacono ją w składniki pielęgnacyjne o działaniu łagodzącym. Testowana dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry. Nie zawiera kompozycji zapachowej. Nie zawiera barwników i parabenów.

30 inne produkty w tej samej kategorii: