SPRZĄTANIE

Jan Niezbędny Ściereczki nasączane do podłogi 20 sztuk

Jan Niezbędny Ściereczki nasączane do podłogi 20 sztuk Zobacz większe

Nazwa: Jan Niezbędny Ściereczki nasączane do podłogi 20 sztuk

Cena 11,99 zł


11,99 zł

Zobacz więcej danych

Skład produktu niejonowe środki powierzchniowe czynne ,5% , kationowe środki powierzchniowo czynne ,5% , środki konserwujące (2-bromo-2nitropropane 3-diolomethylchloroisothiazolinone , methylisothiazolinone) , kompozycje zapachowe .
Adres producenta Sarantis Polska S.A.,
ul. Puławska 42c,
05-500 Piaseczno
Infolinia: 801 800 023
www.janniezbedny.pl
Składniki niejonowe środki powierzchniowo czynne <5%
kationowe środki powierzchniowo czynne <5%
środki konserwujące (2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone)
kompozycje zapachowe
O produkcie Szybko i łatwo usuwają brud i kurz z każdego rodzaju podłóg : drewnianych , kamiennych , z paneli i terakoty . Są wydajne , więc można ich użyć także do czyszczenia innych dużych powierzchni . Doskonale czyszczą nawet silne zabrudzenia . Idealne do sprzątania w całym domu - salone kuchni czy łaziece .
Przechowywanie Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu . Nie wystawiać na działanie promieni słonecznych .
Adres zwrotny Sarantis Polska S.A.,
ul. Puławska 42c,
05-500 Piaseczno
Infolinia: 801 800 023
www.janniezbedny.pl
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia: Po wyjęciu ściereczki zakleić opakowanie zabezpieczając zawartość przed wyschnięciem. Czyszczoną powierzchnię delikatnie przetrzeć ściereczką. Przed użyciem wypróbować działanie ściereczki na małym, niewidocznym miejscu. Nie stosować na niezabezpieczonym drewnie.
Kraj pochodzenia Turcja
Nazwa produktu uregulowana prawnie ściereczki nasączone do podłogi 20szt.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa UWAGA. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Ostrzeżenia: Nie używać do higieny osobistej. Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Nie wrzucać do WC. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Zawiera: mieszaninę poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-onu [nr WE 247-500-7] i 2-metylo-2H-izotiazol-3-onu (nr WE 220-239-6] (3:1). Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Opis produktu

Ściereczki nasączane do podłogi Jan Niezbędny szybko i łatwo usuwają brud i kurz z każdego rodzaju podłóg: drewnianych, kamiennych, z paneli i terakoty. Są wydajne, więc można ich użyć także do czyszczenia innych dużych powierzchni. Doskonale czyszczą nawet silne zabrudzenia. Idealne do sprzątania w całym domu - salonie, kuchni czy łazience. rozmiar 22 x 30 cm

27 inne produkty w tej samej kategorii: