ŚRODKI DO PRALEK I ZMYWAREK

Fairy All-in-1 Yellow Blue Tabletki do zmywarki 52 sztuki

Fairy All-in-1 Yellow Blue Tabletki do zmywarki 52 sztuki Zobacz większe

Nazwa: Fairy All-in-1 Yellow Blue Tabletki do zmywarki 52 sztuki

Ilość: 52 szt.

Cena 45,35 zł

Cena za sztuka 0,87 zł

45,35 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Procter & Gamble Manufacturing
Hombeeksesteenweg 323
B-2800 Mechelen Belgium
Składniki 15-30% Anionowe Srodki Powierzchniowo Czynne
5-15% Niejonowe Srodki Powierzchniowo Czynne
Methylisothiazolinone
Phenoxyethanol
Kompozycja Zapachowa
Butylphenyl Methylpropional
Hexyl Cinnamal
Limonene
Przechowywanie Przechowywać w chłodnym, nienasłonecznionym miejscu. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Zachowuje najwyższą jakość przez 18 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu.
Adres zwrotny Procter & Gamble Operations Polska S.A, Ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warsaw, Poland
801 25 88 25
Pytanie? Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail.
Przygotowanie i stosowanie Umieść kapsułkę w szufladce dozownika i zamknij szufladkę. Nie rozpakowuj i nie przebijaj kapsułki. Zamknij szczelnie torebkę po każdym użyciu. Zawsze trzymaj produkt suchymi dłońmi. Dla najlepszych rezultatów włóż kapsułkę do szufladki dozującej. Jeśli kapsułka nie mieści się w szufladce, połóż ją na wierzchu kosza na sztućce i wybierz program, który nie zawiera mycia wstępnego. Kapsułki Fairy All in 1 z działaniem soli są efektywne w miękkiej, średnio twardej i twardej wodzie do 26°e/21°dH/38°fH. W takich warunkach mycie będzie efektywne nawet, gdy kontrolka braku płynu przeciw zaciekom lub soli będzie zapalona. Dla bardzo twardej wody powyżej 26°e/21°dH/38°fH zalecane jest użycie dodatkowej soli do zmywarek. Zwróć uwagę, aby srebrne naczynia/sztućce nie stykały się z naczyniami/sztućcami ze stali nierdzewnej. Nie używaj do mycia zabytkowej lub ręcznie malowanej porcelany oraz kryształu.
Nazwa produktu uregulowana prawnie Tabletki do zmywarki
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Po użyciu umyć i osuszyć ręce. Nie połykać. W razie połknięcia zasięgnąć porady lekarza. Po umyciu naczynia dokładnie spłukać wodą. Unikać dłuższego kontaktu z produktem, aby chronić skórę. Nie używać produktu do mycia twarzy, ciała oraz jedzenia.

Opis produktu

Fairy Platinum, Najlepsza Formuła od Fairy usuwająca uporczywy tłuszcz. Składniki wykorzystane w płynie do zmywania naczyń Fairy Platinum przenikają przez zwartą warstwę tłuszczu, rozbijając ją na mniejsze części, dzięki czemu skutecznie usuwają tłuste zabrudzenia już po 10 minutach namaczania.

24 inne produkty w tej samej kategorii: