ŚRODKI DO PRALEK I ZMYWAREK

Finish Quantum Kapsułki do mycia naczyń w zmywarce 697,5 g (45 sztuk)

Finish Quantum Kapsułki do mycia naczyń w zmywarce 697,5 g (45 sztuk) Zobacz większe

Nazwa: Finish Quantum Kapsułki do mycia naczyń w zmywarce 697,5 g (45 sztuk)

Cena 76,99 zł


76,99 zł

Zobacz więcej danych

Składniki 5-15 % związki wybielające na bazie tlenu, niejonowe środki powierzchniowo czynne
<5 % fosfoniany, polikarboksylany
enzymy (subtylizyna, amylaza)
kompozycja zapachowa
Przechowywanie Data ważności: 2 lata od daty produkcji podanej na opakowaniu.
Adres zwrotny RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o.,
ul. Okunin 1,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Infolinia: 22 541 91 15 (od 9 do 17)
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia
Trzymaj kapsułkę tylko suchymi dłońmi.

Nie zdejmuj folii z kapsułki. Rozpuszcza się całkowicie podczas mycia.
Nie umieszczaj w koszyku na sztućce.
Do każdego zmywania, bez względu na rodzaj zabrudzenia, dla wszystkich twardości wody, umieść jedną kapsułkę w suchym dozowniku. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów korzystaj z programów: 50 / 55°C lub Auto.
W krótkich programach (30 minut) umieść kapsułkę na dnie zmywarki.

Funkcja soli jest skuteczna w wodzie o niskim i średnim stopniu twardości do 21°dh/26°e. W przypadku twardej wody możesz wzmocnić działanie dodatkowo używając soli Finish do zmywarek. W celu ochrony jakości kapsułek Finish Quantum zawsze zamykaj opakowanie po użyciu oraz przechowuj je z daleka od ciepła i wilgoci.

Płyn nabłyszczający Finish jest polecany dla najlepszych efektów schnięcia. Finish Quantum nie chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz nie odnawia uszkodzonych naczyń.
Adres dystrybutora RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o.,
ul. Okunin 1,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Infolinia: 22 541 91 15 (od 9 do 17)
Kraj pochodzenia Polska
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Finish Powerball Quantum. Kapsułki do mycia naczyń w zmywarce. Regular. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawiera Subtylizynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Opis produktu

Żelowe tabletki do zmywarki Finish Quantum w samorozpuszczalnej folii działają aż w 12 obszarach. Eliminują nawet przypalone i zaschnięte zabrudzenia już za pierwszym razem. Dodatkowo usuwają uporczywe plamy np. z herbaty czy tłuszczu. Tabletki Finish Quantum mają funkcję soli i nabłyszczacza. Ponadto chronią filtry zmywarki oraz szkło i srebro. Zapobiegają osiadaniu wapiennego nalotu na naczyniach. Udoskonalona formuła Powerball zapewnia doskonały połysk i skuteczne czyszczenie. Produkt działa nawet w niskich temperaturach.

30 inne produkty w tej samej kategorii: