STYLIZACJA WŁOSÓW

Syoss Color Protect Lakier do włosów 300 ml

Syoss Color Protect Lakier do włosów 300 ml Zobacz większe

Nazwa: Syoss Color Protect Lakier do włosów 300 ml

Cena 16,85 zł


16,85 zł

Zobacz więcej danych

Składniki Dimethyl Ether
Alcohol Denat.
Aqua
Styrene/Acrylates Copolymer
Aminomethyl Propanol
Benzophenone-4
Triethyl Citrate
Parfum
Panthenol
Benzoic Acid
Linalool
Limonene
Benzyl Alcohol
Citronellol
Geraniol
Adres zwrotny HENKEL POLSKA Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 41
02-672 Warszawa
schwarzkopf.pl@henkel.com
www.syoss.pl
Przygotowanie i stosowanie Stylista Syoss radzi: Stosuj na suche włosy. Rozpylaj krótkimi seriami. Wykańczanie fryzury: spryskaj włosy z odległości 30 cm. Układanie pojedynczych pasm: spryskaj włosy od nasady aż po końce i nadaj im właściwy kształt.
Adres dystrybutora HENKEL POLSKA Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 41
02-672 Warszawa
Nazwa produktu uregulowana prawnie Lakier do włosów
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Niebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem. Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Chronić oczy.

SKRAJNIE ŁATWOPALNY AEROZOL.

Opis produktu

Syoss Profesjonalne Efekty. Syoss inspirowany salonami fryzjerskimi, współtworzony i testowany przez fryzjerów, zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy utrwaleniem i miękkością dla długotrwałej stylizacji, na której możesz polegać. Dla włosów pięknych jak z salonu. Lakier do Włosów Color Protect. 48H Supermocnego Utrwalenia. - Utrwalenie do 48h i zatrzymany połysk - dla olśniewającego blaskiem koloru. - Nie skleja włosów, łatwy do usunięcia podczas szczotkowania. Pomaga chronić przed wilgocią i promieniowaniem UV.

30 inne produkty w tej samej kategorii: