ŚWIEŻE SOKI

Royal apple Sok jabłkowo-kiwi 3 l

Royal apple Sok jabłkowo-kiwi 3 l Zobacz większe

Nazwa: Royal apple Sok jabłkowo-kiwi 3 l

Cena 12,99 zł


12,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta ACTIV Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
info@royal-apple.com
tel.: 668136566

Zakład produkcyjny:
05-622 Belsk Duży
ul. Kozietulskiego 17
Składniki sok z jabłek 80%
sok z kiwi 20%
O produkcie Pełnia witamin i składników mineralnych, które udaje się nam zatrzymać od razu po zbiorach jabłek z naszych sadów, ma zupełnie nowy smak w połączeniu z egzotycznym owocem o wyjątkowych właściwościach. Naturalny sok tłoczony Royal Apple jabłko-kiwi może zająć specjalne miejsce w jadłospisie całej rodziny. Zdrowa formuła składników dobrze wpływających na trawienie sprawia, że warto mieć pod ręką większy zapas pysznego napoju z gratisowym dodatkiem zdrowia i urody.
Wystarczy go dla wszystkich (łącznie z dolewką) w wydajnym opakowaniu 3l.
Sprawdzone w praktyce opakowanie 3L z kranikiem zapewni niezbędną porcję smaku i zdrowia każdemu z domowników w nieco liczniejszej rodzinie.
Kiwi z jabłkiem - dwaj przyjaciele z zupełnie różnych drzew
Skoro mamy pod ręką pewne źródło dobrego samopoczucia i zgrabnej sylwetki, które pochodzi wprost z natury, może nie warto rozglądać się za sztucznym wspomaganiem? Każde opakowanie naszych soków trafia na Państwa stoły wprost z naszej tłoczni, dzięki której możemy dopilnować przeniesienia do nich każdej kropli letniego smaku. W połączeniu z soczystym kiwi tłoczony, naturalnie mętny sok z jabłek wypełnionych słońcem okaże się najlepszą inwestycją w zdrowie całej rodziny.
Przechowywanie Przechowywać w chłodnym, zacienionym miejscu w temperaturze od 2°C do 20°C. Po otwarciu przechowywać w warunkach jak wyżej do 21 dni od daty otwarcia (odbezpieczenia kranika do nalewania soku z opakowania), pod warunkiem, że kranik jest zawsze zalany sokiem.

Sok zachowuje świeżość i walory smakowe nawet do 21 dni po otwarciu, dzięki hermetycznemu opakowaniu.
Specjalna konstrukcja kranika nie pozwala, aby powietrze dostało się do środka.
Adres zwrotny ACTIV Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
info@royal-apple.com
tel.: 668136566
Przygotowanie i stosowanie Smak soku może się różnić w zależności od użytych odmian i stopnia dojrzałości owoców oraz pory roku.

Przed spożyciem wstrząsnąć. Wytrącanie się osadu jest naturalne, świadczy o obecności cząsteczek miąższu owoców.
Nazwa produktu uregulowana prawnie Sok jabłkowo-kiwi, bezpośrednio tłoczony, pasteryzowany
Wartości odżywcze Wartości odżywcze: w 100 ml:

Wartość energetyczna 192 kJ/45 kcal /
Tłuszcz 0 g /
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g /
Węglowodany 11 g /
- w tym cukry 10 g /
Białko <0,5 g /
Sól <0,01 g /

Opis produktu

Pełnia witamin i składników mineralnych, które udaje się nam zatrzymać od razu po zbiorach jabłek z naszych sadów, ma zupełnie nowy smak w połączeniu z egzotycznym owocem o wyjątkowych właściwościach. Naturalny sok tłoczony Royal Apple jabłko-kiwi może zająć specjalne miejsce w jadłospisie całej rodziny. Zdrowa formuła składników dobrze wpływających na trawienie sprawia, że warto mieć pod ręką większy zapas pysznego napoju z gratisowym dodatkiem zdrowia i urody. Wystarczy go dla wszystkich (łącznie z dolewką) w wydajnym opakowaniu 3l. Sprawdzone w praktyce opakowanie 3L z kranikiem zapewni niezbędną porcję smaku i zdrowia każdemu z domowników w nieco liczniejszej rodzinie. Kiwi z jabłkiem - dwaj przyjaciele z zupełnie różnych drzew Skoro mamy pod ręką pewne źródło dobrego samopoczucia i zgrabnej sylwetki, które pochodzi wprost z natury, może nie warto rozglądać się za sztucznym wspomaganiem? Każde opakowanie naszych soków trafia na Państwa stoły wprost z naszej tłoczni, dzięki której możemy dopilnować przeniesienia do nich każdej kropli letniego smaku. W połączeniu z soczystym kiwi tłoczony, naturalnie mętny sok z jabłek wypełnionych słońcem okaże się najlepszą inwestycją w zdrowie całej rodziny.

29 inne produkty w tej samej kategorii: