SZAMPONY

NIVEA Fresh Revive Suchy szampon dla blondynki 200 ml

NIVEA Fresh Revive Suchy szampon dla blondynki 200 ml Zobacz większe

Nazwa: NIVEA Fresh Revive Suchy szampon dla blondynki 200 ml

Cena 17,99 zł


Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

17,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta NIVEA Polska Sp. z o.o., Grupa Beiersdorf,
ul. Gnieźnieńska 32,
61-021 Poznań
Składniki Butane
Isobutane
Propane
Oryza Sativa Starch
Alcohol Denat.
Quaternium-26
Cetrimonium Chloride
Propylene Glycol
Limonene
Linalool
Parfum
O produkcie Suchy szampon dla blondynek NIVEA Fresh Revive z udoskonaloną formułą bez mikroplastików. Natychmiast pochłania nadmiar sebum, zanieczyszczenia i nieprzyjemny zapach, oczyszczając Twoje włosy na cały dzień. Szampon nie wysusza włosów i jest jeszcze bardziej łagodny dla skóry głowy. Dzięki aktywnym składnikom pielęgnującym, skutecznie oczyszcza włosy, pozostawiając je przyjemne w dotyku. Ożywia naturalny odcień włosów nie pozostawiając na nich resztek produktu. Dzięki lekkim pudrom stylizującym, włosy zyskują pełnię objętości. Doskonale nadają się do odświeżenia cienkich i delikatnych włosów. Dostępne są w trzech wersjach dopasowanych do różnych kolorów włosów.
Przechowywanie Przechowywać w temperaturze otoczenia
Adres zwrotny NIVEA Polska Sp. z o.o., Grupa Beiersdorf,
ul. Gnieźnieńska 32,
61-021 Poznań
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia
1.Wstrząśnij energicznie, rozdziel włosy na pasma i spryskaj je równomiernie u nasady z odległości ok. 30 cm.
2.Wmasuj produkt we włosy, aż stanie się niewidoczny.
3.Ewentualny nadmiar produktu możesz delikatnie wyczesać. Na koniec ułóż włosy tak jak lubisz i ciesz się odświeżoną fryzurą!
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Niebezpieczeństwo: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi. Używać zgodnie z przeznaczeniem. Nie rozpylać prosto w oczy. Oddawać do recyklingu tylko puste opakowanie. Unikać długotrwałego rozpylania i bezpośredniego wdychania.

Opis produktu

Suchy szampon dla blondynek NIVEA Fresh Revive z udoskonaloną formułą bez mikroplastików. Natychmiast pochłania nadmiar sebum, zanieczyszczenia i nieprzyjemny zapach, oczyszczając Twoje włosy na cały dzień. Szampon nie wysusza włosów i jest jeszcze bardziej łagodny dla skóry głowy. Dzięki aktywnym składnikom pielęgnującym, skutecznie oczyszcza włosy, pozostawiając je przyjemne w dotyku. Ożywia naturalny odcień włosów nie pozostawiając na nich resztek produktu. Dzięki lekkim pudrom stylizującym, włosy zyskują pełnię objętości. Doskonale nadają się do odświeżenia cienkich i delikatnych włosów. Dostępne są w trzech wersjach dopasowanych do różnych kolorów włosów.

30 inne produkty w tej samej kategorii: