WOSKI

Veet Debiut EasyGrip Łatwe w użyciu plastry z woskiem do skóry wrażliwej 10 plastrów i 2 chusteczki

Veet Debiut EasyGrip Łatwe w użyciu plastry z woskiem do skóry wrażliwej 10 plastrów i 2 chusteczki Zobacz większe

Nazwa: Veet Debiut EasyGrip Łatwe w użyciu plastry z woskiem do skóry wrażliwej 10 plastrów i 2 chusteczki

Ilość: 1 szt.

Cena 19,15 zł

Cena za sztuka 19,15 zł

19,15 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Reckitt Benckiser
Dansom Lane
Hull
HU8 7DS
UK
Składniki Plastry z woskiem:
Triethylene Glycol Rosinate
Glyceryl Rosinate
Silica
Polyethylene
Parfum
Prunus Amygdalus Dulcis Oil
Tocopheryl Acetate
BHA
BHT
Chusteczki:
Paraffinum Liquidum
Hexyldecyl Stearate
Parfum
Tocopheryl Acetate
Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil
Limonene
Cedrus Atlantica Bark Oil
Pelargonium Graveolens Flower Oil
Adres zwrotny Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
tel. 22 765 95 00
Infolinia: 801 115 111 lub 22 541 91 15
Więcej informacji o innych sposobach depilacji gwarantującej gładką skórę, jak na przykład kremy do depilacji, znajdziesz na stronie: www.veet.pl
Przygotowanie i stosowanie Dla uzyskania najlepszych efektów postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:
Przyłóż plaster zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków i oderwij go pod włos trzymając plaster EasyGrip za specjalny uchwyt.
Im szybciej zerwiesz plaster, tym skuteczniejsza będzie depilacja.
Powtórz powyższe czynności. Każdego plastra możesz używać kilka razy podczas jednego zabiegu depilacji, dopóki nie utraci swoich właściwości.
Filmiki z prezentacją użycia produktu i wskazówki kosmetyczne dotyczące depilacji dostępne są na stronie www.veet.pl

5 kroków
Przed użyciem zapoznaj się ze środkami ostrożności.
1. Rozgrzej plaster z woskiem pocierając go pomiędzy dłońmi.
2. Trzymając za pasek EasyGrip, powoli rozdziel plastry.
3. Przyłóż plaster, tak aby pasek EasyGrip skierowany był do kostki i kilka razy mocno wygładź dłonią jego powierzchnię zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów.
4. Trzymając za pasek EasyGrip, bardzo szybkim, zdecydowanym ruchem oderwij plaster, starając się utrzymać plaster jak najbliżej skóry. Przytrzymaj skórę, aby uniknąć dyskomfortu.
5. Po zakończeniu depilacji usuń pozostałości wosku ze skóry za pomocą chusteczek po depilacji Veet.
Adres dystrybutora Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Kraj pochodzenia Francja
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Postępuj zgodnie ze wskazówkami użycia
Środki ostrożności
Zachowaj opakowanie zewnętrzne. Produkt przeznaczony do depilacji nóg, rąk, pach i okolic bikini. Produkt nie powinien być używany do depilacji twarzy, głowy, piersi, okolic odbytu i narządów płciowych, a także na innych częściach ciała. Nie stosować na żylaki, skórę ze znamionami, uszkodzeniami, bliznami, wypryskami, popękaną, podrażnioną lub poparzoną słońcem. Nie stosować, jeśli w przeszłości wystąpiła reakcja alergiczna na wosk. Włoski powinny mieć długość od 1,5 mm do 5 mm. Jeśli włoski są dłuższe, skróć je, aby uniknąć dyskomfortu lub uszkodzenia skóry podczas depilacji. Jeśli zażywasz leki mogące oddziaływać na skórę lub jeśli cierpisz na jakiekolwiek schorzenia skóry, przed użyciem skonsultuj się z lekarzem. Depilacji woskiem nie zaleca się osobom starszym, cierpiącym na cukrzycę i osobom przyjmującym doustnie retinoidy. Jeżeli nigdy wcześniej nie depilowałeś się woskiem wypróbuj plastry najpierw na nogach. Mając doświadczenie przejdź do bardziej wrażliwych miejsc jak pachy czy okolice bikini.
Niewskazane jest dwukrotne depilowanie tego samego miejsca podczas jednej depilacji. Po użyciu, zaleca się odczekać 24 godziny przed użyciem antyperspirantu, produktów perfumowanych, przed pływaniem, opalaniem się lub wizytą na solarium. Przed każdym użyciem sprawdź reakcję swojej skóry poprzez nałożenie wosku oraz przetarcie chusteczką po depilacji niewielkiego fragmentu skóry, który chcesz depilować. Postępuj zgodnie ze sposobem użycia. Jeśli po 24 godzinach nie zaobserwujesz reakcji uczuleniowej, rozpocznij depilację. Chronić przed dziećmi. W przypadku połknięcia należy natychmiast skontaktować się z lekarzem i pokazać mu opakowanie zewnętrzne. Jeśli podczas depilacji odczuwasz pieczenie lub mrowienie, usuń natychmiast wosk i obficie przemyj wodą lub przyłóż zimny kompres na depilowane miejsce. Jeśli objawy nie ustępują, skontaktuj się z lekarzem. Veet może być stosowany w czasie ciąży, ale istnieje większe prawdopodobieństwo wystąpienia siniaków na skórze.

Opis produktu

Witaj Debiutantko! Wszyscy wiemy, że pierwsze próby mogą być zniechęcające, dlatego stworzyliśmy opakowanie Veet Debiut w taki sposób, by ułatwić Ci pierwszą depilację plastrami. Dlaczego warto wybrać Veet Debiut? Plastry Veet to najłatwiejszy sposób depilacji woskiem! Odkryj plastry z woskiem do depilacji z paskiem EasyGrip opracowane specjalnie dla osiągnięcia jak najlepszego rezultatu depilacji jednym prostym ruchem! Długotrwały efekt: skóra gładka w dotyku aż do 4 tygodni! W przeciwieństwie do maszynek do golenia, plastry z woskiem do depilacji Veet usuwają włoski z cebulkami, a badania kliniczne wykazały, że przy regularnym stosowaniu odrastające włoski są rzadsze, cieńsze i bardziej miękkie. Pielęgnacja dla Twojego rodzaju skóry: EasyGrip Łatwe w użyciu plastry do depilacji z woskiem Veet do skóry wrażliwej nie zawierają barwników, zostały wzbogacone olejkiem migdałowym oraz witaminą E, znanymi ze swoich właściwości pielęgnacyjnych.

6 inne produkty w tej samej kategorii: