ZAPACHY SAMOCHODOWE

Tech 9 WM Odświeżacz samochodowy Mini Bottle Tropical Fruits 1szt

Tech 9 WM Odświeżacz samochodowy Mini Bottle Tropical Fruits 1szt Zobacz większe

Nazwa: Tech 9 WM Odświeżacz samochodowy Mini Bottle Tropical Fruits 1szt

Ilość: 1 szt.

Cena 5,68 zł

Cena za sztuka 5,68 zł

5,68 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Wyprodukowano dla: Scamark Polska Sp. z o.o. ul. Jutrzenki 156 02-231 Warszawa przez: MB ELIX SP. Z O.O. SP. K.
ul. Szczecińska Str. 17-21, 54-517 Wrocław, Polska.
Telefon: +48 71 387 85 33
Składniki Zawiera octan geranylu, jonon alfa-izometylu, aldehyd alfa-heksylocynamonowy.
W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Nie wprowadzać do oczu, na skórę lub na odzież. Unikać uwolnienia do środowiska.
Przechowywanie Przechowywać w szczelnie zamkniętych oryginalnych opakowaniach i chronić przed światłem. Przechowywać w chłodnym, suchym i przewiewnym miejscu. Trzymać z dala od źródeł zapłonu i otwartego ognia, trzymać z dala od żywności, napojów i pasz dla zwierząt. Przechowywać z dala od silnych utleniaczy. Optymalna temperatura przechowywania wynosi pomiędzy 5 i 35°C.
Adres zwrotny Wyprodukowano dla: Scamark Polska Sp. z o.o. ul. Jutrzenki 156 02-231 Warszawa przez: MB ELIX SP. Z O.O. SP. K.
ul. Szczecińska Str. 17-21, 54-517 Wrocław, Polska.
Telefon: +48 71 387 85 33
Przygotowanie i stosowanie Wyjąć produkt z opakowania. Trzymając buteleczkę w pozycji pionowej ściągnąć drewniany korek i usunąć plastikową zatyczkę zabezpieczającą. Zakręcić butelkę drewnianym korkiem i odwrócić butelkę do góry dnem na3-6 sekund, aby nasączyć drewno płynem. Powiesić odświeżacz swobodnie w dowolnym miejscu w pozycji pionowej. UWAGA: Unikaj bezpośredniego kontaktu płynu z malowanymi, lakierowanymi, plastikowymi powierzchniami, aby nie doszło do odbarwienia materiału. W przypadku rozlania, wytrzeć płyn, może on uszkadzać niektóre powierzchnie.
Adres dystrybutora Wyprodukowano dla: Scamark Polska Sp. z o.o. ul. Jutrzenki 156 02-231 Warszawa przez: MB ELIX SP. Z O.O. SP. K.
ul. Szczecińska Str. 17-21, 54-517 Wrocław, Polska.
Telefon: +48 71 387 85 33
Nazwa produktu uregulowana prawnie WM Odświeżacz samochodowy tropical fruits 1szt
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Wyjąć produkt z opakowania. Trzymając buteleczkę w pozycji pionowej ściągnąć drewniany korek i usunąć plastikową zatyczkę zabezpieczającą. Zakręcić butelkę drewnianym korkiem i odwrócić butelkę do góry dnem na3-6 sekund, aby nasączyć drewno płynem. Powiesić odświeżacz swobodnie w dowolnym miejscu w pozycji pionowej. UWAGA: Unikaj bezpośredniego kontaktu płynu z malowanymi, lakierowanymi, plastikowymi powierzchniami, aby nie doszło do odbarwienia materiału. W przypadku rozlania, wytrzeć płyn, może on uszkadzać niektóre powierzchnie.

Opis produktu

Mini bottle tropical fruits

5 inne produkty w tej samej kategorii: