ZDROWA ŻYWNOŚĆ

OLEOFARM LEN MIELONY 450 G

OLEOFARM LEN MIELONY 450 G Zobacz większe

Nazwa: OLEOFARM LEN MIELONY 450 G

Ilość: 450 g

Cena 13,16 zł

Cena za kilogram 29,24 zł

Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

13,16 zł

Zobacz więcej danych

Składniki Mielone nasiona lnu uzyskane w procesie odtłuszczania
O produkcie Len mielony marki Oleofarm, to znany i ceniony produkt naturalny, uzyskiwany w procesie odtłuszczenia. Len mielony jest produktem bardzo często wykorzystywanym w dietach zdrowotnych i polecany zwłaszcza osobom dbającym o dobrą kondycję układu pokarmowego i jelit. Len powleka przewód pokarmowy, żołądek i dwunastnicę śluzem oraz zmniejsza wydzielanie kwasu żołądkowego. Ponadto len dostarcza organizmowi cenny błonnik pokarmowy, białko, składniki mineralne, witaminy z grupy B i witaminę E.
Przygotowanie i stosowanie 1 łyżkę lnu mielonego złocistego zalać 3/4 szklanki gorącej wody. Odczekać kilka minut często mieszając do uzyskania kleiku. Można spożywać do 2-3 razy dziennie z dodatkiem mleka, owoców, soków, jogurtów, miodu, można też posłodzić lub posolić. Len mielony jest również doskonałym dodatkiem do zup, pieczywa, sosów, płatków śniadaniowych.

Opis produktu

Len Mielony Oleofarm, to wysokiej jakości produkt, uzyskiwany w procesie odtłuszczania z odmiany lnu złocistego. Stanowi dodatek do codziennej, zbilansowanej diety bogatej w błonnik i kwasy Omega oraz wspomaga pracę układu pokarmowego i jelit.

30 inne produkty w tej samej kategorii: