DEMAKIJAŻ

Chusteczki do demakijażu twarzy i oczu 25 szt. Cera sucha i wrażliwa.

Chusteczki do demakijażu twarzy i oczu 25 szt. Cera sucha i wrażliwa. Zobacz większe

Nazwa: Chusteczki do demakijażu twarzy i oczu 25 szt. Cera sucha i wrażliwa.

Ilość: 1 szt.

Cena 3,99 zł

Cena za sztuka 3,99 zł

3,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Dystrybutor: SCAWAR Sp. z o.o.,
ul. Jutrzenki 137, 02-231 Warszawa
Zalecenia dla alergików Cera sucha i wrażliwa. Nawilżające i odświeżające. Zawierają olej ze słodkich migdałów, witaminę E i prowitaminę B5. Usuwają wodoodporny makijaż nie natłuszczając, pozostawiając skórę elastyczną i świeżą. Testowane dermatologicznie i okulistycznie.
Składniki Ingredients: Aqua, Isopropyl Isostearate, Triethylhexanoin, Phenoxyethanol, Glycerin, Steareth-100, Sorbitan Caprylate, Parfum, Sodium Benzoate, Rosa Moschata Seed Oil, Steareth-2, Sodium Dehydroacetate, Retinyl Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Mannan, Xanthan Gum, Tocopherol.
Adres zwrotny Dystrybutor: SCAWAR Sp. z o.o.,
ul. Jutrzenki 137, 02-231 Warszawa
Przygotowanie i stosowanie Przemyć delikatnie twarz i oczy. Po zastosowaniu zamknąć opakowanie za pomocą odklejanej etykiety, aby zachować świeżość chusteczek. Bez konieczności spłukiwania. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie wyrzucać do toalety. Chronić przed dziećmi. Unikać kontaktu z podrażnioną skórą lub raną. Nie stosować do higieny intymnej.
Adres dystrybutora Dystrybutor: SCAWAR Sp. z o.o.,
ul. Jutrzenki 137, 02-231 Warszawa
Nazwa produktu uregulowana prawnie WM CHUSTECZKI DO DEMAKIJAZU SKORA WRAZLIWA I SUCHA 25szt
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Przemyć delikatnie twarz i oczy. Po zastosowaniu zamknąć opakowanie za pomocą odklejanej etykiety, aby zachować świeżość chusteczek. Bez konieczności spłukiwania. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie wyrzucać do toalety. Chronić przed dziećmi. Unikać kontaktu z podrażnioną skórą lub raną. Nie stosować do higieny intymnej.
Wartości odżywcze Waga netto: 25 sztuk

Opis produktu

Chusteczki do demakijażu twarzy i oczu 25 szt. Cera sucha i wrażliwa.

19 inne produkty w tej samej kategorii: