KAPSUŁKI DO PRANIA

Woolite Keratin Therapy Pro-Care Uniwersalne kapsułki do prania 660 g (33 prania)

Woolite Keratin Therapy Pro-Care Uniwersalne kapsułki do prania 660 g (33 prania) Zobacz większe

Nazwa: Woolite Keratin Therapy Pro-Care Uniwersalne kapsułki do prania 660 g (33 prania)

Ilość: 39 szt.

Cena 39,02 zł

Cena za sztuka 0,99 zł

39,02 zł

Zobacz więcej danych

Składniki 15 % - 30 %: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne
5 % - 15 %: mydło
<5 %: fosfoniany, Benzisothiazolinone, enzymy, kompozycja zapachowa, Linalool, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin
Adres zwrotny RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o.,
ul. Okunin 1,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Infolinia: 22 541 91 15 (od 9 do 17)
Przygotowanie i stosowanie Dozowanie: 1 kapsułka = 1 pranie. Dla wsadu pralki >5 kg użyj 2 kapsułki dla średnich zabrudzeń i średnio twardej wody. Użyj 3 kapsułek dla silnych zabrudzeń i twardej wody. Umieść jedną kapsułkę w pustym bębnie pralki przed jej załadowaniem. Nie umieszczaj kapsułki bezpośrednio w szufladce na detergent. Nie dotykaj kapsułki mokrymi rękami.
Adres dystrybutora RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o.,
ul. Okunin 1,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Infolinia: 22 541 91 15 (od 9 do 17)
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Woolite Keratin Therapy Pro Care. Uniwersalne kapsułki do prania z keratyną. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. NIE wywoływać wymiotów. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Nie przekłuwać, nie rozrywać, nie przecinać. Jeśli dziecko włoży kapsułkę do ust, natychmiast ją usunąć i nie wywoływać wymiotów. Używać wyłącznie suchymi rękami.

Opis produktu

Woolite Keratin Therapy Pro-Care Uniwersalne kapsułki do prania 660 g (33 prania)
Woolite Kearin Therapy Pro Care. Uniwersalne kapsułki do prania z keratyną. Piorą i utrzymują intensywność kolorów Twoich ubrań w każdym praniu. Z większą ilością keratyny, intensywnie chronią i wygładzają włókna tkaniny.

30 inne produkty w tej samej kategorii: