KREMY, ŻELE, PIANKI

Veet Ciepły wosk w żelu do skóry suchej 250 ml

Veet Ciepły wosk w żelu do skóry suchej 250 ml Zobacz większe

Nazwa: Veet Ciepły wosk w żelu do skóry suchej 250 ml

Cena 35,49 zł


Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

35,49 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Reckitt Benckiser
Dansom Lane
Hull
HU8 7DS
UK
Składniki Hydrolyzed Corn Starch
Glucose
Glycerin
Phenoxyethanol
Parfum
Aqua
Sodium Benzotriazolyl Butylphenol Sulfonate
Aloe Barbadensis Leaf Juice
Potassium Sorbate
Sodium Benzoate
Cl 77492
Cl 42090
Adres zwrotny Reckitt Benckiser (Poland) S. A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
tel. 22 765 95 00
Adres dystrybutora Reckitt Benckiser (Poland) S. A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Przed podgrzaniem wosku zawsze zdejmij pokrywkę i folię. Nadmiernie podgrzany wosk może spowodować poparzenia.

Środki ostrożności: Przed użyciem przeczytaj instrukcję użycia, zalecany czas podgrzewania i środki ostrożności podane na ulotce wewnątrz pokrywki. Nie wyrzucaj ulotki aż do momentu opróżnienia słoiczka. Do depilacji nóg, pach, bikini, rąk i górnej wargi. Depilacji woskiem nie zaleca się osobom starszym, cierpiącym na cukrzycę lub przyjmującym doustnie retinoidy. 24 godziny przed każdorazowym użyciem przetestuj reakcję skóry postępując zgodnie z instrukcjami zawartymi w ulotce. Przechowuj produkt poza zasięgiem dzieci. W przypadku spożycia produktu, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem, zabierając ze sobą opakowanie produktu.

Opis produktu

Nowy Ciepły Wosk w Żelu Veet do depilacji skóry suchej to innowacyjny przyjemny i łatwy w użyciu wosk o działaniu tak skutecznym jak tradycyjny wosk. Ciepły Wosk w Żelu Veet ma piękny, świeży zapach, a jego przyjemna żelowa konsystencja jest delikatna dla skóry i łatwa do spłukania. Wosk można szybko podgrzać w kuchence mikrofalowej lub w ciepłej wodzie. Wosk został wzbogacony wyciągiem z aloesu i nawilża skórę. Wszystkie przybory potrzebne do depilacji znajdują się w nakrętce.

30 inne produkty w tej samej kategorii: