PASTY DO ZĘBÓW

Sensodyne Ultraszybka Ulga Wyrób medyczny pasta do zębów z fluorkiem 75 ml

Nazwa: Sensodyne Ultraszybka Ulga Wyrób medyczny pasta do zębów z fluorkiem 75 ml

Cena 23,14 zł


23,14 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta SmithKline Beecham Ltd
EUCH CQ
11 Stoke Poges Lane
Slough
Berks
SL1 3NW
UK
Składniki Gliceryna
PEG-8
krzemionka uwodniona
trofosforan pentasodowy
aromat
layrylosiarczan sodu
dwutlenek tytanu
karbomer
fluorek cyny
kokamidopropylobetaina
sacharyna sodowa
fluorek sodu
limonen
Zawiera fluorek cyny 0,454 % w/w i fluorek sodu 0,0721 % w/w (1450 ppm fluorku)
Adres zwrotny Haleon Poland sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 53,
02-697 Warszawa,
Infolinia dla konsumenta: 800 702 849
e-mail: mystory.pl@haleon.com
Przygotowanie i stosowanie Szczotkować 2, maksymalnie do 3x dziennie, nie połykać, wypluć. Dla uzyskania szybszej ulgi szczotkuj wrażliwe zęby lub przed szczotkowaniem na czysty palec wyciśnij pastę wielkości ziarna grochu i delikatnie wcieraj we wrażliwe miejsca (maksymalnie 2 razy dziennie) przez 1 minutę. Karton powinien być zaklejony. Nie stosować jeśli opakowanie jest otwarte. Zakręcić tubkę po każdym użyciu w celu zabezpieczenia pasty przed zawilgoceniem.
Adres dystrybutora Haleon Poland sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 53,
02-697 Warszawa,
Infolinia dla konsumenta: 800 702 849
e-mail: mystory.pl@haleon.com
Kraj pochodzenia UE
Nazwa produktu uregulowana prawnie Pasta do zębów z fluorkiem
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Pasta do zębów z fluorkiem. ZAWSZE PRZESTRZEGAĆ INSTRUKCJI PODANYCH NA OPAKOWANIU.
OSTRZEŻENIA I ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat, chyba że na wyraźne polecenie lekarza dentysty. Wrażliwość zębów może być oznaką poważniejszego problemu, wymagającego szybkiej interwencji. Jeśli jej objawy utrzymują się lub nasilają, należy poradzić się lekarza dentysty. W przypadku wystąpienia podrażnienia zaprzestać stosowania. Jeśli wystąpi obrzęk ust lub twarzy, należy skonsultować się z lekarzem lub dentystą tak szybko jak to możliwe.

Opis produktu

Sensodyne Ultraszybka Ulga Wyrób medyczny pasta do zębów z fluorkiem 75 ml
Pasta do wrażliwych zębów Sensodyne Ultraszybka Ulga Mint to wyrób medyczny, została opracowana specjalnie dla nadwrażliwych zębów, które reagują ostrym, przeszywającym bólem na ciepłe, zimne, słodkie i kwaśne napoje i pokarmy. Jeśli wymagasz szybkiej pomocy sięgnij po pastę na nadwrażliwość Sensodyne Ultraszybka Ulga o smaku miętowym! Ma niezwykle skuteczną, potwierdzoną klinicznie formułę, dzięki której zwalcza ból wynikający z nadwrażliwości zębów, a przy regularnym jej stosowaniu chroni zęby przez długi czas. Dzięki starannie dobranym składnikom pasta tworzy warstwę ochronną wzdłuż odsłoniętych kanalików, zapobiegając podrażnieniu nerwów i związanemu w nim bólowi. Szczotkowanie dwa razy dziennie zębów pastą Sensodyne Ultraszybka Ulga Mint pomaga rozwiązać problem nadwrażliwych zębów i odzyskać komfort podczas spożywania posiłków. Dodatkowo ciesz się uczuciem świeżości po każdym szczotkowaniu!

30 inne produkty w tej samej kategorii: