PREZERWATYWY

Durex Performa Prezerwatywy 12 sztuk

Obniżka! Durex Performa Prezerwatywy 12 sztuk Zobacz większe

Nazwa: Durex Performa Prezerwatywy 12 sztuk

Ilość: 12 szt.

PROMOCJA! 25,99 zł
do 2021-03-30

stara cena oszczędzasz
34,99 zł -9,00 zł
Cena za sztuka 2,17 zł

25,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Reckitt Benckiser Healthcare UK Limited
Dansom Lane
Hull
East Yorkshire
HU8 7DS
UK
Przechowywanie Przechowywać w miejscu suchym, temperaturze pokojowej, z dala od promieni słonecznych.
Adres zwrotny Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Infolinia: 801 115 111 lub 22 541 91 15
www.durex.com
Przygotowanie i stosowanie Przeczytaj uważnie ulotkę znajdującą się wewnątrz opakowania, zwłaszcza jeśli używasz prezerwatywy przy stosunku analnym lub oralnym.
Używaj prezerwatywy tylko raz.
Adres dystrybutora Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Nazwa produktu uregulowana prawnie Prezerwatywy
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Lubrykant, którym pokryte są prezerwatywy Durex Performa, może powodować wysypkę, podrażnienie, pieczenie lub swędzenie. Unikaj kontaktu z oczami i zmyj go po użyciu. Jeśli wystąpi podrażnienie, przerwij używanie Durex Performa. Jeśli problem nie ustępuje, skontaktuj się z lekarzem.
Nie używaj tej prezerwatywy, jeśli któryś z partnerów ma podrażnioną skórę lub skaleczenie. Jeśli podczas użytkowania prezerwatyw Durex Performa, któryś z partnerów ma problemy z oddychaniem lub zaobserwuje sinienie warg należy przerwać używanie i wezwać lekarza.

Żadna metoda antykoncepcji nie zapewnia 100% ochrony przed ciążą, HIV i innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Przedwczesny wytrysk to powszechny problem, który może mieć różne przyczyny i może wymagać konsultacji medycznej. Jeżeli te prezerwatywy nie pomogą, skontaktuj się z lekarzem.

Opis produktu

Durex Performa to 12 prezerwatyw pokrytych specjalnym lubrykantem, przedłużającym stosunek. Prezerwatywy wykonane z naturalnej, przezroczystej gumy lateksowej, o kształcie easy-on, łatwiejszym do założenia i wygodniejszym w użyciu. Prezerwatywy zakończone zbiorniczkiem. Dzięki specjalnej technologii produkcji prezerwatywy Durex mają delikatniejszy zapach. Prezerwatywy Durex nie tylko spełniają światowe standardy jakości, ale wręcz je przekraczają - dlatego Durex cieszy się zaufaniem milionów ludzi na całym świecie. Durex jest wiodącą marką prezerwatyw na świecie z ponad 75 letnim doświadczeniem - światowy nr 1 wśród marek prezerwatyw. Więcej informacji na www.durex.pl Szerokość nominalna: 56 mm Testowane dermatologicznie. ISO 4074:2002 W 100% testowane elektronicznie.

22 inne produkty w tej samej kategorii: