PŁYNY I ŻELE DO WC

Żel do wc mięta- eukaliptus bio.

Żel do wc mięta- eukaliptus bio. Zobacz większe

Nazwa: Żel do wc mięta- eukaliptus bio.

Cena 4,87 zł


4,87 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Dystrybutor: SCAWAR Sp. z o.o.,
ul. Jutrzenki 137, 02-231 Warszawa
Składniki zawiera: niejonowe środki powierzchniowo czynne (<5%), kompozycję zapachową, środki konserwujące (phenoxyethanol).
O produkcie EU Ecolabel :BE/020/003
Adres zwrotny Dystrybutor: SCAWAR Sp. z o.o.,
ul. Jutrzenki 137, 02-231 Warszawa
Przygotowanie i stosowanie 1. Aby otworzyć należy ścisnąć po obu stronach prążkowanego korka bezpieczeństwa i odkręcić. 2. Przechylić butelkę i nacisnąć przycisk, aby wlać żel WC pod obrzeże i boki muszli. Pozostawić na kilka minut lub dłużej, w zależności od grubości warstwy kamienia a następnie wyszczotkować i spłukać toaletę. Po użyciu ostrożnie zamknąć butelkę. Bezpieczny dla szamba w normalnych warunkach użytkowania. Właściwe dawkowanie zmniejsza koszty i ogranicza wpływ na środowisko.
Adres dystrybutora Dystrybutor: SCAWAR Sp. z o.o.,
ul. Jutrzenki 137, 02-231 Warszawa
Nazwa produktu uregulowana prawnie WM ZEL DO WC MIETA/ EUKALIPTUS EKOLOGICZNY 750ml
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa 1. Aby otworzyć należy ścisnąć po obu stronach prążkowanego korka bezpieczeństwa i odkręcić. 2. Przechylić butelkę i nacisnąć przycisk, aby wlać żel WC pod obrzeże i boki muszli. Pozostawić na kilka minut lub dłużej, w zależności od grubości warstwy kamienia a następnie wyszczotkować i spłukać toaletę. Po użyciu ostrożnie zamknąć butelkę. Bezpieczny dla szamba w normalnych warunkach użytkowania. Właściwe dawkowanie zmniejsza koszty i ogranicza wpływ na środowisko.

Opis produktu

Żel do wc mięta- eukaliptus bio.

30 inne produkty w tej samej kategorii: