ODŚWIEŻACZE POWIETRZA

Ambi Pur Spring Awakening Zestaw startowy do elektrycznego odświeżacza powietrza 20ml

Ambi Pur Spring Awakening Zestaw startowy do elektrycznego odświeżacza powietrza 20ml Zobacz większe

Nazwa: Ambi Pur Spring Awakening Zestaw startowy do elektrycznego odświeżacza powietrza 20ml

Cena 19,47 zł


19,47 zł

Zobacz więcej danych

Składniki Tetrahydrolinalool
4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate
Cyclamen Aldehyde
Methylenedioxyphenyl Methylpropanal
Alpha-Isomethyl Ionone
Eugenol
Ethyl 2
2-Dimethylhydrocinnamal
2
4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde
Citronellol
Geraniol
Lauraldehyde
Methylundecanal
Undecylenal
Nerol
Allyl Phenoxyacetate
Dimethyl Heptenal
6
6-Dimethylbicyclo[3.1.1]Hept-2-Ene-2-Propionaldehyde
Heliotropine
Delta-Damascone
Cyclooctenyl Methyl Carbonate
[(3
7-Dimethyl-6-Octenyl)Oxy]Acetaldehyde
Adres zwrotny Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o., ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warszawa
Przygotowanie i stosowanie Zawsze trzymaj wkład i urządzenie pionowo. Używaj tylko zgodnie z przeznaczeniem. 1: Zdejmij zatyczkę z wkładu. Odłącz urządzenie przed umieszczeniem w nim wkładu. Wsuń wkład do dyfuzora tak, by logo znajdowało się z przodu. 2: Podłącz urządzenie do gniazdka tak, by butelka była u dołu. 3: W razie potrzeby dostosuj siłę aromatu. (!) Wyjmij z gniazdka i wymień wkład, gdy jest pusty. Zostaw min. 50 cm wolnego miejsca nad wtyczką. Nie zakrywaj ani nie umieszczaj za zasłonami. Nie podłączaj przy użyciu przedłużaczy ani rozgałęźników.
Kraj pochodzenia Hiszpania
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Po użyciu wywietrzyć pomieszczenie. PRZECZYTAJ PRZED UŻYCIEM I ZACHOWAJ TE WAŻNE INSTRUKCJE DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA NA PRZYSZŁOŚĆ Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut.

Opis produktu

Ambi Pur Spring Awakening Zestaw startowy do elektrycznego odświeżacza powietrza 20ml
Zestaw startowy do elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear nieustannie oczyszcza powietrze z uporczywych, brzydkich zapachów, pozostawiając delikatną i świeżą woń aż do 80 dni (przy codziennym, 12-godzinnym stosowaniu na poziomie intensywności 2). Spring Awakening to delikatny i rześki zapach inspirowany naturalną wiosenną świeżością Lenora. Stwórz przyjemny nastrój dzięki elektrycznemu odświeżaczowi powietrza Ambi Pur i jego szerokiej gamie wysokiej jakości aromatów. Ambi Pur eliminuje brzydkie zapachy, pozwalając Tobie i Twoim gościom cieszyć się pełną świeżości wonią. Używaj wkładów do elektrycznych odświeżaczy powietrza Ambi Pur tylko z urządzeniami Ambi Pur, sprzedawanymi oddzielnie, aby wypełnić swój dom świeżością i zapachem, który będziesz czuć dzień po dniu i tydzień po tygodniu. Jeśli chcesz poczuć natychmiastową świeżość, sięgnij po pełną gamę nowych produktów Ambi Pur z wyjątkową technologią Odourclear, takich jak odświeżacze do tkanin lub odświeżacze powietrza do pomieszczeń i samochodu.

30 inne produkty w tej samej kategorii: