ODŚWIEŻACZE POWIETRZA

Ambi Pur Spiced Apple 3Volution Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza,20 ml

Obniżka! Ambi Pur Spiced Apple 3Volution Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza,20 ml Zobacz większe

Nazwa: Ambi Pur Spiced Apple 3Volution Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza,20 ml

NASZA CENA! 15,92 zł
do 2024-03-09


15,92 zł

Zobacz więcej danych

Składniki Methylcinnamic Aldehyde
Limonene
Linalyl Acetate
Linalool
Citronellol
Beta-Caryophyllene
Cyclamen Aldehyde
Geranyl Acetate
Eugenol
Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes
Ethyl Methylphenylglycidate
Cinnamyl Nitrile
4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate
Nerol
Isocyclocitral
Citral
Delta-Damascone
2
4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde
Benzyl Salicylate
Coumarin
Neryl Acetate
P-Menthan-7-Ol
Dimethyl Heptenal
Dibenzyl Ether
Cedrol Methyl Ether
Alpha-Isomethyl Ionone
Rose Ketone-4
Isoeugenol
Cinnamal
Adres zwrotny Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o., ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warszawa
Przygotowanie i stosowanie 1: Odkręć wszystkie nakrętki. 2: Wsadź wkład zapachowy. 3: Podłącz do kontaktu w pozycji pionowej. 4: 3 zmieniające się zapachy. Zawsze trzymaj wkład i urządzenie pionowo. Używaj tylko zgodnie z przeznaczeniem. Zdejmij zakrętki z buteleczek wkładu. Odłącz urządzenie przed umieszczeniem w nim wkładu. Podłącz urządzenie do gniazdka tak, by butelka była u dołu. Nie zakrywaj ani nie umieszczaj za zasłonami. Zostaw min. 50 cm wolnego miejsca nad wtyczką. Nie podłączaj przy użyciu przedłużaczy ani rozgałęźników. Wyjmij z gniazdka i wymień wkład, gdy jest pusty.
Kraj pochodzenia Hiszpania
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. PRZECZYTAJ PRZED UŻYCIEM I ZACHOWAJ TE WAŻNE INSTRUKCJE DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA NA PRZYSZŁOŚĆ Ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa: Unikać uderzeń. Jeżeli urządzenie nie działa lub jest uszkodzone należy wyjąć je z gniazdka. Nie otwieraj urządzenia. Nie umieszczać urządzenia w pobliżu powierzchni polerowanych, malowanych lub ze sztucznego tworzywa. Aby wyczyścić urządzenie należy wyjąć je z prądu i przetrzeć suchą szmatką. Nie dotykać mokrymi dłońmi ani metalowymi przedmiotami. W przypadku rozlania zawartości wkładu - natychmiast zetrzeć. Nie napełniać wkładu żadnymi innymi płynami. Nie zakrywać ani nie malować urządzenia. Nie używać w zbyt małych pomieszczeniach. Na noc wyjmij z gniazdka. Sprawdzaj urządzenie regularnie. Ponieważ urządzenie wykorzystuje ciepło, będzie ono lekko rozgrzane podczas normalnej pracy. W przypadku nadmiernego nagrzania urządzenia, niezwykle silnego zapachu lub dymu, należy natychmiast wyjąć je z gniazdka. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Po użyciu wywietrzyć pomieszczenie.

Opis produktu

Ambi Pur Spiced Apple 3Volution Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza, , 20 ml
Ambi Pur 3Volution Spiced Apple nieustannie zwalcza brzydkie zapachy, przełączając pomiędzy trzema uzupełniającymi się zapachami w celu zapewnienia świeżości, która nie ustaje. Wystarcza na 90 dni (w przypadku stosowania 12 godzin dziennie na niskim poziomie). Odkryj piękno Spiced Apple dzięki wzmocnionemu zapachowi, który dokładniej wypełnia Twój pokój aromatem. Nuty głowy o świeżym zapachu soczystego jabłka i czarnego bzu z subtelnymi akcentami tradycyjnych przypraw zimowych (cynamonu, gałki muszkatołowej i goździków) oraz wanilii. Pozwól, aby ten delikatny i świeży zapach wprowadził spokojny nastrój. Przy zwykłych elektrycznych odświeżaczach powietrza szybko przyzwyczajamy się do otaczających nas zapachów, przez co z czasem przestajemy je czuć. Ambi Pur Odświeżacze powietrza 3Volution dają efekt nieprzerwanej świeżości, automatycznie zmieniając co 45 minut jeden z trzech uzupełniających się, wysokiej jakości zapachów. Używaj Ambi Pur wkładów 3Volution z elektrycznym dyfuzorem 3Volution, aby wypełnić swój dom świeżością i zapachem, który będziesz czuć dzień po dniu i tydzień po tygodniu. 3Volution pozwala również dostosować poziom intensywności zapachu, pomagając Ci stworzyć upragniony nastrój, kiedy tylko zechcesz.

30 inne produkty w tej samej kategorii: