ODŚWIEŻACZE POWIETRZA

Ambi Pur z wkładem do elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur Spring Awakening, 40ml

Obniżka! Ambi Pur z wkładem do elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur Spring Awakening, 40ml Zobacz większe

Nazwa: Ambi Pur z wkładem do elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur Spring Awakening, 40ml

NASZA CENA! 27,55 zł
do 2024-03-09


27,55 zł

Zobacz więcej danych

Składniki Linalool
Tetrahydrolinalool
Benzyl Salicylate
Hydroxycitronellal
4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate
Dihydromyrcene
Limonene
Cyclamen Aldehyde
Ethyl 2
2-Dimethylhydrocinnamal
Citral
Methylenedioxyphenyl Methylpropanal
Pentamethylheptenone
Geraniol
Alpha-Isomethyl Ionone
Eugenol
Citronellol
Linalyl Acetate
2
4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde
Dimethylcyclohexenyl 3-Butenyl Ketone
Lauraldehyde
Methylundecanal
3-(P-Cumenyl)Propionaldehyde
Undecylenal
Dimethyl Heptenal
Isoeugenol
Nerol
Allyl Phenoxyacetate
Delta-Damascone
6
6-Dimethylbicyclo[3.1.1]Hept-2-Ene-2-Propionaldehyde
Heliotropine
Cyclooctenyl Methyl Carbonate
[(3
7-Dimethyl-6-Octenyl)Oxy]Acetaldehyde
Adres zwrotny Dystrybutor: Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o., ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warszawa.
Przygotowanie i stosowanie Zawsze trzymaj wkład i urządzenie pionowo. Używaj tylko zgodnie z przeznaczeniem. Zdejmij zakrętki z buteleczek wkładu. Odłącz urządzenie przed umieszczeniem w nim wkładu. Podłącz urządzenie do gniazdka tak, by butelka była u dołu. Nie zakrywaj ani nie umieszczaj za zasłonami. Zostaw min. 50 cm wolnego miejsca nad wtyczką. Nie podłączaj przy użyciu przedłużaczy ani rozgałęźników. Wyjmij z gniazdka i wymień wkład, gdy jest pusty.
Kraj pochodzenia Hiszpania
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Po użyciu wywietrzyć pomieszczenie. PRZECZYTAJ PRZED UŻYCIEM I ZACHOWAJ TE WAŻNE INSTRUKCJE DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA NA PRZYSZŁOŚĆ Ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa: Unikać uderzeń. Jeżeli urządzenie nie działa lub jest uszkodzone należy wyjąć je z gniazdka. Nie otwieraj urządzenia. Nie umieszczać urządzenia w pobliżu powierzchni polerowanych, malowanych lub ze sztucznego tworzywa. Aby wyczyścić urządzenie należy wyjąć je z prądu i przetrzeć suchą szmatką. Nie dotykać mokrymi dłońmi ani metalowymi przedmiotami. W przypadku rozlania zawartości wkładu - natychmiast zetrzeć. Nie napełniać wkładu żadnymi innymi płynami. Nie zakrywać ani nie malować urządzenia. Nie używać w zbyt małych pomieszczeniach. Na noc wyjmij z gniazdka. Sprawdzaj urządzenie regularnie. Ponieważ urządzenie wykorzystuje ciepło, będzie ono lekko rozgrzane podczas normalnej pracy. W przypadku nadmiernego nagrzania urządzenia, niezwykle silnego zapachu lub dymu, należy natychmiast wyjąć je z gniazdka. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.

Opis produktu

Ambi Pur z wkładem do elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur Spring Awakening, 40ml
Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear nieustannie oczyszcza powietrze z uporczywych, brzydkich zapachów, pozostawiając delikatną i świeżą woń aż do 80 dni (przy codziennym, 12-godzinnym stosowaniu na poziomie intensywności 2). Spring Awakening to delikatny i rześki zapach inspirowany naturalną wiosenną świeżością Lenora. Stwórz przyjemny nastrój dzięki elektrycznemu odświeżaczowi powietrza Ambi Pur i jego szerokiej gamie wysokiej jakości aromatów. Ambi Pur eliminuje brzydkie zapachy, pozwalając Tobie i Twoim gościom cieszyć się pełną świeżości wonią. Używaj wkładów do elektrycznych odświeżaczy powietrza Ambi Pur tylko z urządzeniami Ambi Pur, sprzedawanymi oddzielnie, aby wypełnić swój dom świeżością i zapachem, który będziesz czuć dzień po dniu i tydzień po tygodniu. Jeśli chcesz poczuć natychmiastową świeżość, sięgnij po pełną gamę nowych produktów Ambi Pur z wyjątkową technologią Odourclear, takich jak odświeżacze do tkanin lub odświeżacze powietrza do pomieszczeń i samochodu.

30 inne produkty w tej samej kategorii: