PŁYNY I ŻELE DO WC

Kret Aktywny żel do udrożniania rur podwójna siła 700 g

Kret Aktywny żel do udrożniania rur podwójna siła 700 g Zobacz większe

Nazwa: Kret Aktywny żel do udrożniania rur podwójna siła 700 g

Ilość: 700 g

Cena 10,99 zł

Cena za kilogram 15,70 zł

Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

10,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta Global Pollena S.A.
ul. Kuziennicza 15
59-400 Jawor
Składniki Produkt zawiera m.in.:
poniżej 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne
anionowe środki powierzchniowo czynne
amfoteryczne środki powierzchniowo czynne
związki wybielające na bazie aktywnego chloru (Cl2)
związki wybielające na bazie aktywnego tlenu
5% - 15% wodorotlenek sodu
Sodium Benzoate
Przechowywanie Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 30°C.
Adres zwrotny GLOBAL COSMED Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Wielkopolska 3
26-600 Radom
telefon kontaktowy /fax (48) 362 31 75
adres strony internetowej: www.globalcosmed.eu
Przygotowanie i stosowanie Nie stosować do instalacji aluminiowej.
Sposób użycia: Przechyl ostrożnie butelkę ukierunkowując pionowo przegrodę szyjki opakowania, wlej do odpływu syfonu kanalizacyjnego ok. 150 ml żelu. Pozostaw żel na 15 minut, w trudnych przypadkach na dłużej. Po udrożnieniu należy spłukać odpływ dużą ilością ciepłej wody.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Powoduje poważne oparzenia. Przechowywać pod zamknięciem i chronić przed dziećmi. Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Zanieczyszczoną skórę natychmiast przemyć dużą ilością wody. Nosić odpowiednią odzież ochronną, odpowiednie rękawice ochronne i okulary lub ochronę twarzy. W przypadku awarii lub jeżeli źle się poczujesz, niezwłocznie zasięgnij porady lekarza jeżeli to możliwe, pokaż etykietę.
Zawiera: Wodorotlenek sodu. Uwaga! Nie stosować razem z innymi produktami (szczególnie z kwasami). Może uwalniać niebezpieczne gazy (chlor).

Opis produktu

Dwuskładnikowy żel do udrożniania Podwójna siła Zawarte w dwóch komorach aktywne składniki przy dozowaniu wchodzą ze sobą w reakcję chemiczną w wyniku której powstaje aktywna piana, która wypełnia szczeliny rur, uwalniając je od zabrudzeń powstałych z resztek mydła, włosów, żywności itp. Piana dogłębnie penetruje zakamarki rur docierając tam gdzie nie dochodzą inne udrażniacze. Likwiduje przykre zapachy. Dodatkowo działa profilaktycznie, osadzając się na ściankach rur, odwlekając możliwość powstania zatorów. Żel zalecany jest zarówno do udrożniania rur i syfonów w kuchni jak i w łazience. Bezpieczny dla uszczelek. Dwuskładnikowy żel do udrożniania Kret to system głęboko oczyszczający zarówno syfony odpływów jak i ścianki rur.

29 inne produkty w tej samej kategorii: