PŁYNY I ŻELE DO WC

Promocje

Kret Duo Fresh 8w1 Żel do WC 700 g

Kret Duo Fresh 8w1 Żel do WC 700 g Zobacz większe

Nazwa: Kret Duo Fresh 8w1 Żel do WC 700 g

Ilość: 700 g

Cena 9,99 zł

Cena za kilogram 14,27 zł

Ten produkt obecnie nie występuje w magazynie

9,99 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta GLOBAL COSMED GROUP S.A.
ul. Kuziennicza 15
59-400 Jawor
Składniki Produkt zawiera m. in.: poniżej 5% niejonowe środki powierzchniowo-czynne, anionowe środki powierzchniowo-czynne, związki wybielające na bazie aktywnego tleni; kompozycję zapachową
Adres zwrotny GLOBAL COSMED GROUP S.A.
ul. Kuziennicza 15
59-400 Jawor
tel. +48 (76) 870 30 31
www.globalcosmed.eu
www.kret.eu
Przygotowanie i stosowanie Sposób użycia: Nanieść żel na czyszczoną powierzchnię. Po 15 minutach umyć szczotką, następnie spłukać wodą. Nie stosować do powierzchni wrażliwych na działanie substancji alkalicznych (emalia, powierzchnie metalowe, chromowane, z aluminium). W razie silnych zabrudzeń czynność powtórzyć.
Nazwa produktu uregulowana prawnie Żel do WC
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
Zawiera: Formic Acid, Cocamide DEA, Hydrogen Peroxide, C12-14 Pareth-7. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnąć porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Nie wdychać par. Stosować rękawice ochronne /odzież ochronną /ochronę oczu /ochronę twarzy. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO DRÓG ODDECHOWYCH: wyprowadzić lub wynieść poszkodowanego na świeże powietrze i zapewnić mu warunki do swobodnego oddychania. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody/prysznicem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z lekarzem. Przechowywać w temperaturze nieprzekraczającej 30°C. Zawartość usuwać do kanalizacji przy jednoczesnym rozcieńczeniu dużą ilością wody, a pojemnik (po całkowitym opróżnieniu) usuwać do segregowanych odpadów komunalnych.

A.I.S.E. Ostrzeżenia:
Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.
Przechowywać poza zasięgiem dzieci
Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą

Opis produktu

Żel do WC Duo Fresh 8w1 oparty na bazie mieszaniny kwasów oraz aktywnego tlenu posiada wyjątkowe własności oczyszczające. Uwalnia powierzchnię z takich zabrudzeń jak: rdza, kamień, przebarwienia, zacieki. W wyniku kontaktu z wodą żel zamienia kolor na fioletowy. Oparta na aktywnym tlenie faza różowa zawiera środek zapobiegający powstawaniu kamienia oraz wspomagający usuwanie osadów. Oparta na organicznych kwasach faza niebieska ma solne właściwości odkamieniające. Faza ta zawiera biodegradowalny zagęstnik pochodzenia naturalnego.

21 inne produkty w tej samej kategorii: