SPECJALNE ŚRODKI DO KUCHNI I ŁAZIENKI

Sanytol Produkt zapach cytrusów 500 ml

Obniżka! Sanytol Produkt zapach cytrusów 500 ml Zobacz większe

Nazwa: Sanytol Produkt zapach cytrusów 500 ml

NASZA CENA! 9,00 zł
do 2024-03-09


9,00 zł

Zobacz więcej danych

Adres producenta AC Marca Poland sp. z o.o.
ul. Kazimierza Pułaskiego 20F,
05-510 Konstancin-Jeziorna,
Polska
Więcej informacji
Tel. +48 22 484 20 60
kontakt@acmarca.com
www.sanytol.pl
O produkcie Płyn do czyszczenia i dezynfekcji kuchni silnie odtłuszcza, łatwo i skutecznie czyści. Aktywna piana głęboko penetruje czyszczone powierzchnie, rozpuszcza wszelkiego rodzaju tłuszcze i przywierające odpady. Sanytol gwarantuje doskonałą dezynfekcję usuwając bakterie, wirusy i pleśń oraz dba i nadaje blask wszelkim powierzchniom. Posiada świeży zapach cytrusów. Usuwa między innymi: Pałeczka okrężnicy, Pałeczka ropy błękitnej, Gronkowiec złocisty, Enterokoki, Candida albicans, Kropidlak czarny.
Przechowywanie Przechowywać tylko w oryginalnych, szczelnie zamkniętych opakowaniach w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

Data ważności podana z tyłu opakowania.
Adres zwrotny Podmiot odpowiedzialny:
Grupo AC MARCA S.L.,
Av. Carrilet, 293-297,
08907 L'Hospitalet de LL.,
Barcelona,
Hiszpania
Tel./Fax +34 932606800/+34 932606898
Przygotowanie i stosowanie Jak dezynfekować?
Obrócić końcówkę spryskiwacza do pozycji „On". Spryskać powierzchnię produktem, pozostawić na 5 min., a następnie przetrzeć przy użyciu czystej, wilgotnej ściereczki lub gąbki. Aby usunąć przywierający kamień i grzyb, pozostawić na 15 min., następnie doczyścić szmatką lub gąbka. Powierzchnie mające kontakt z żywnością spłukać wodą przeznaczoną do spożycia.
Adres dystrybutora AC Marca Poland sp. z o.o.
ul. Kazimierza Pułaskiego 20F
05-510 Konstancin-Jeziorna,
Poland
Tel. +48 22 484 20 60
Nazwa produktu uregulowana prawnie Płyn czyszczący i dezynfekujący do kuchni
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Nie wdychać par produktu. Zapewnić odpowiednią wentylację.

UWAGA Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: w przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/ lekarzem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady niebezpieczne zgodnie z krajowymi przepisami. Nie spożywać. Substancja czynna (PT2/AL): chlorek didecylodimetyloamonu (DDAC) 0,95 g/100 g. Zawiera: niejonowe środki powierzchniowo czynne (<5 %), kationowe środki powierzchniowo czynne (<5 %), substancje dezynfekujące, kompozycje zapachowe. Pierwsza pomoc: W razie wystąpienia niepokojących dolegliwości skonsultować się z lekarzem. W kontakcie ze skórą: zdjąć zanieczyszczoną odzież. Narażone partie skóry zmyć dokładnie wodą z mydłem. W przypadku spożycia: nie wywoływać wymiotów. Wypłukać usta wodą. Nigdy nie podawać niczego do ust osobie nieprzytomnej. Po narażeniu drogą oddechową: zapewnić dostęp do świeżego powietrza, ciepło i spokój. Pary produktu w wysokim stężeniu mogą powodować bóle i zawroty głowy.

Pozwolenie na obrót nr: 6697/16.

Opis produktu

Sanytol Produkt zapach cytrusów 500 ml
Znaczna cześć zatruć pokarmowych pochodzi z kuchni domowej. Stosowanie produktów dezynfekujących to jedyny sposób na skuteczne zapobieganie rozmnażaniu się mikrobów. Sanytol dezynfekuje kuchnia, ekspert w czyszczeniu i dezynfekcji bez chloru, to produkt oparty na nowej formule. Silnie odtłuszcza, łatwo i skutecznie czyści. Aktywna piana wnika głęboko w czyszczone powierzchnie, rozpuszcza wszelkiego rodzaju tłuszcze i zaschnięte osady. Sanytol gwarantuje doskonałą dezynfekcję usuwając bakterie, wirusy i pleśń oraz dba i nadaje blask wszelkim powierzchniom. Posiada świeży zapach cytrusów. Usuwa miedzy innymi: Pałeczka okrężnicy, Pałeczka ropy błękitnej, Gronkowiec złocisty, Enterokoki, Candida albicans, Kropidlak czarny. Stosowanie Co dezynfekuje? - kuchenki, piekarniki i grille. - zlewozmywaki, powierzchnie ze stali nierdzewnej, ceramiki lub marmuru. - blaty, płytki, lodówki, mikrofalówki, meble kuchenne. Produkt ma potrójne działanie: - Zabija bakterie zgodnie z normą EN13697 (5 min, 18-25°C). - Zabija grzyby zgodnie z normą EN13697 (15 min, 18-25°C). - Zabija wirusy Herpes simplex i Grypy AH1N1 zgodnie z normą EN14476 (5 min, 20°C)

30 inne produkty w tej samej kategorii: